Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Osasuna“ futbolininkus.

Lucas Torro 36-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo Janas Oblakas.

Antoine‘as Griezmannas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Yannickas Carrasco 82-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolio pasiųsti į vartus nepavyko ir rezultatas išliko nepakitęs.

Felipe 87-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Atletico“ ekipai pergalę 1:0.