„Atlanto“ futbolininkai žaidė trečiąsias kontrolines rungtynes treniruočių stovykloje Turkijoje. Lietuviai Beleke išbandė jėgas su Ukrainos aukščiausios lygos Sevastopolio „Sevastopolio“ klubu. Pergalę šventė varžovai – 2:1.

"Atlantas" pirmavo po Mariaus Papšio 23-ąją min. realizuoto 11 m baudinio. Tačiau po pertraukos ukrainiečiai 50-ąją min. išlygino ir 73-ąją min. persvėrė rezultatą.

Baigiantis pirmajam kėliniui buvo dingusi šviesa, tačiau po penkių minučių tamsos prožektoriai vėl įsižiebė.

Konstantinas Sarsanija oi rungtyių sakė: "Kėlinius žaidėme skirtingomis sudėtimis. Rungtynės buvo gero lygio, kovingos, aukštos spartos.

„Sevastopolio“ komanda – gera, turi aikštės viduryje rungtyniaujančių keletą įdomių žaidėjų. Pirmas kėlinys buvo apylygis. Mes pirmavome įmušę 11 m baudinį, tačiau ir „Sevastopolio“ komanda turėjo progą. Mes taip pat dar turėjome momentą. Antrąjį kėlinį varžovai dominavo, nes mūsų komanda buvo, vadinkime, „vaikų darželis“. Dviems vaikinams buvo po 16 metų, vienam – 17-a, dar keturiems – po 18 metų. Jiems tai buvo gera mokykla. Jie stengėsi, kiek galėjo. Aukštesnio meistriškumo varžovai įrodė, kad yra pajėgesni už mūsų jaunuolius. 2:1 – logiškas rezultatas. „Sevastopolio“ klubas Lietuvos čempionate kovotų dėl pirmosios vietos.“

Trečiadienį klaipėdiečiai susirems su viena pajėgiausių Kazachstano komandų. – Alma Atos „Kairatu“, savo šalies pirmenybėse iškovojusiu bronzos medalius.