Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „AC Milan“ ir Turino „Juventus“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Rafaelis Leao 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Wojciechas Szczesny.

Paulo Dybala 51-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir pasižymėti šį kartą nepavyko.

Alexis Saelemaekersas 77-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Tikslaus P.Dybalos perdavimo sulaukęs Westonas McKennie 86-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Beje, traumą mače patyrė „AC Milan“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius, kuris aikštę paliko dar pirmajame kėlinyje. Kol kas neaišku, kokio rimtumo yra vieno iš komandos lyderio trauma.