„Arsenal“ triuškino lygos autsaiderius, „Tottenham“ suklupo namuose

čempionai prarado taškus

Anglijos „Premier“ lygoje pergales šventė ne visi lyderiai.

Dar vieną pergalę „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Arsenal“. Mikelio Artetos auklėtiniai išvykoje lengvai 5:0 sutriuškino „Burnley“ komandą.

Du kartus šiose rungtynėse pasižymėjo Londono klubo lyderis Bakayo Saka, po kartą kamuolį į vartus siuntė Martinas Odegaardas, Leonardo Trossardas bei Kai‘us Havertzas.

Tuo tarpu ne taip sėkmingai turas susiklostė „Tottenham“ komandai. Ji namuose 1:2 suklupo prieš „Wolves“.

Joao Gomesas pirmajame kėlinyje išvedė svečius į priekį ir nors antrajame kėlinyje Dejanui Kuluševskiui buvo pavykę išlyginti rezultatą, tas pats J. Gomesas atnešė savo komandai tris taškus.

Taškus prarado čempionai namuose žaidusi „Manchester City“ komanda, kuri nesugebėjo įveikti „Chelsea“ atstovų. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmieji rungtynėse pasižymėjo svečiai iš Londono. Pavyzdinėje greitoje atakoje Raheemas Sterlingas gavo kamuolį baudos aikštelėje, ten suklaidino Kyle‘ą Walkerį ir technišku smūgiu į vartų viršų išvedė „Chelsea“ į priekį.

Galiausiai „Manchester City“ spaudimas davė vaisių. 81-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje atšoko Rodri, o šio smūgis po rikošeto atsidūrė vartuose.

O lyderio vaidmenyje toliau yra „Liverpool“ klubas, kuris išvykoje 4:1 lengvai susitvarkė su „Brentford“ komanda.

Pirmajame kėlinyje krito vienas įvartis. Jį greitoje atakoje technišku smūgiu perkeliant vartininką pelnė Darwinas Nunezas. Antrajame kėlinyje „Liverpool“ savo persvarą dar labiau įtvirtino. Tikslą pasiekė Alexis Mac Allisteris, Mohamedas Salah ir Cody Gakpo. Paguodos įvartį „Brentford“ gretose pelnė Ivanas Toney.