„Arsenal“ triuškinamai pralaimėjo Liverpulyje

Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Sadio Mane 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Diogo Jota 52-ąją minutę suklaidinęs vartininką nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0.

Mohamedas Salah 73-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Takumi Minamino 77-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į vartų tinklą, o „Liverpool“ klubas iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

„Liverpool“ po šio mačo pakilo į 2-ą turnyrinės lentelės vietą su 25 taškais, o Londono „Arsenal“ pasilieka 5-oje su 20 taškų.