26
Rungtynių akimirkos

Įspūdingą sportinę formą ir toliau demonstruoja Londono „Arsenal“. Unai Emery auklėtiniai aštuntojo „Premier“ lygos turo rungtynėse išvykoje net 5:1 (1:1) nušlavė „Fullham“.

26

Tai buvo šešta iš eilės „Arsenal“ pergalė „Premier“ lygoje. Sezoną jie pradėjo dviem pralaimėjimais.

Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais – „Arsenal“ į priekį išvedė Alexandre’as Lacazette (29 min.), o rezultatą išlygino Andre Schurrle (44 min.).

Antrajame kėlinyje jau žaidė tik viena komanda – mušė A. Lacazette (49 min.), Aaronas Ramsey (67 min.) ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas (79 min. ir 90+1 min.).

Po šios pergalės „Arsenal“ su 18 taškų žengia trečioje vietoje, „Fullham“ turi tik penkis ir yra septynioliktas.