Trečiąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Utenos „Juventus“ (7-2) ekipa, kuri namuose 94:82 (25:14, 22:24, 18:20, 29:24) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1-8).

Tuo tarpu Manto Šerniaus auklėtiniams tai trečiasis pralaimėjimas paeiliui vietinėse pirmenybėse.

Martynas Gecevičius ir Ernestas Sederevičius padėjo Utenos ekipai susikrauti persvarą jau pirmajame kėlinyje (22:13), o vėliau ji tik dar labiau augo – 31:14. Vis tik „Pieno žvaigždės“ atsakė devyniais taškais be atsako ir gerokai sušvelnino rezultatą (33:37), tad tik baudų metimai „Juventus“ komandai leido geresnės nuotaikos išeiti į ilgąją pertrauką – 47:38.

Pasvalio krepšininkai išsaugojo intrigą ir po Markello Johnsono metimo atsiliko tik 43:49, tačiau atsaką paruošė Gintautas Matulis, realizavęs dvi atakas iš eilės. Dar du taškus pelnė Tomas Lekūnas, tad šeimininkai vėl pirmavo solidžiau – 55:43.

Utenos komanda mažais žingsniais artėjo prie pergalės. Po to, kai A.Beručka dar bandė gelbėti savo ekipą (61:69), iš toli pataikė E.Sederevičius, o „Juventus“ atstatė dviženklį pranašumą.

Likus pusketvirtos minutės komandas skyrė 10 taškų (80:70) ir šis atsilikimas buvo nebeįveikiamas svečiams.

Vieno aiškaus lyderio uteniškiai neturėjo – net septyni žaidėjai iš aštuonių pridėjo dviženklį taškų skaičių. Aštuntuoju tapo Ignas Vaitkus, kurio sąskaitoje – 9 taškai. Ant parketo pasirodė ir devintasis žmogus – Martynas Žvirblis – tačiau jis mačo pabaigoje sužaidė vos kelias sekundes.

„Tai rodo, kad esame komanda“, – po susitikimo džiaugėsi uteniškių treneris Žydrūnas Urbonas.

Pasvalio ekipoje labiausiai išsiskyrė Arnas Beručka: jo sąskaitoje 23 taškai, 5 atkovoti kamuoliai bei 25 naudingumo balai. Jam tai antros geriausios sezono ir karjeros rungtynės „Betsafe-LKL“.

„Juventus“: Patrickas Milleris 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Martynas Gecevičius 13, Gintautas Matulis ir Vytautas Šulskis (5 per. kam.) – po 12, Ernestas Sederevičius, Tomas Lekūnas ir Rokas Gustys (8 atk.kam.) – po 10, Ignas Vaitkus 9.

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 23 (4/7 trit.), Marquesas Townesas 14, Markellis Johnsonas, Žygimantas Skučas ir Simas Jarumbauskas (9 atk. kam.) – po 10.