Italijoje sekmadienį finišavo 8-asis šio sezono pasaulio motokroso čempionato etapas – Sardinijos GP. Jame į trasą pagaliau po traumos grįžo lietuvis
Arminas Jasikonis („Yamaha“).

Elitinėje – MXGP – klasėje lietuvis pirmąsias lenktynes baigė 18-as. Šias lenktynes netikėtai laimėjo A.Jasikonio komandos draugas olandas Calvinas Vlaanderenas, aplenkęs favoritą slovėną Timą Gajserį („Honda“) ir ispaną Jorgę Prado („GasGas“).
Antrose lenktynėse A.Jasikonis nuvažiavo tik 5 ratus ir buvo klasifikuotas 21-as. Dar vieną sensaciją pateikęs C.Vlaanderenas iškovojo pergalę. Antras buvo jo tautietis Glennas Coldenhoffas („Yamaha“), trečias – J.Prado.
Bendroje čempionato įskaitoje toliau užtikrintai pirmauja T.Gajseris (367 taškai), lenkiantis prancūzą Maxime‘ą Renaux („Yamaha“, 288) bei šveicarą Jeremy Seewerį („Yamaha“, 264). C.Vlaanderenas (178) šoktelėjo į 9-ą vietą, o A.Jasikonis (6) rikiuojasi 34-as.
9-ojo sezono etapo – Ispanijos GP – lenktynės vyks gegužės 29 d.