Pasaulio futbolo čempionato B grupės rungtynėse Argentinos nacionalinė rinktinė rezultatu 1:0 (1:0) palaužė Nigerijos atstovus bei įsirašė tris taškus į savo sąskaitą. Vienintelį mačo įvartį 6 minutę pelnė G.Heinze.

Po šio turo B grupėje pirmąją vietą užima Pietų Korėja (3 tšk.), antri – argentiniečiai (3 tšk.), trečiąją ir ketvirtąją vietas dalijasi Nigerijos (0 tšk.) bei Graikijos (0 tšk.) komandos.

Nors šiose rungtynėse buvo pelnytas tik vienas įvartis, mačas tikrai nebuvo nuobodus. Argentina per 90 minučių buvo sukūrusi maždaug 6-7 realias progas, tačiau išnaudoti sugebėjo tik vieną. Keletą šimtaprocenčių šansų turėjo G. Higuainas, porą kartų pavojingai smūgiavo Lionelis Messi, tačiau tuomet nuostabiai žaidė Nigerijos vartininkas.

Afrikiečiai šiame mače taip pat surengė keletą pavojingų atakų, o jų žaidimą ypač pagyvino antrajame kėlinyje pasirodę žaidėjai. Bene realiausia galimybė pelnyti įvartį buvo T. Taiwo smūgis antrajame kėlinyje, kai kamuolys praskriejo vos keliasdešimt centimetrų nuo vartų.