Pietų Amerikos zonoje vakar buvo žaidžiamos ketverios 2014-ųjų metų Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės. Pergalės iškovoti savo žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo Argentinos rinktinė.

Kiek anksčiau savo varžovus triuškinę argentiniečiai šį kartą su Bolivijos nacionaline komanda sužaidė lygiosiomis 1-1. Įvartį svečiams pelnė Marcelo Moreno, o šeimininkams Ezequielis Lavezzi.

Tuo tarpu Urugvajaus komanda namuose neturėjo jokio vargo prieš Čilės futbolininkus. Urugvajiečiai šį susitikimą laimėjo triuškinančiu rezultatu 4-0. Visus keturis įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Luisas Suarezas.

Paragvajaus futbolininkai po sunkios kovos rezultatu 2-1 privertė pasiduoti Ekvadoro ekipą. Namuose žaidusių paragvajiečių gretose pasižymėjo Cristianas Riverosas ir Dario Veronas, o Ekvdoo komandoje įvartį pelnė Joao Robinas Rojasas Mendoza

Dar vienerios varžybos vyko tarp Kolumbijos ir Venesuelos nacionalinių rinktinių. Šis susitikimas baigėsi taikiai 1-1. Namie žaidusių kolumbiečių gretose pasižymėjo Freddy Guarini, o svečių ekipoje kamuolį į tinklą siuntė Frankas Feltscheris.

Rezultatai:

Argentina 1 - 1 Bolivija

56' [0 - 1] Marcelo Moreno

60' [1 - 1] Ezequiel Lavezzi

Urugvajus 4 - 0 Čilė

42' [1 - 0] Luis Suarez

45' [2 - 0] Luis Suarez

68' [3 - 0] Luis Suarez

74' [4 - 0] Luis Suarez

Paragvajus 2 - 1 Ekvadoras

47' [1 - 0] Cristian Riveros

58' [2 - 0] Dario Veron

90' [2 - 1] Joao Robin Rojas Mendoza

Kolumbija 1 - 1 Venesuela

11' [1 - 0] Freddy Guarin

79' [1 - 1] Frank Feltscher