Antrąją pergalę ketvirtosiose ULEB taurės turnyro šešių komandų A grupės rungtynėse iškovojo varžybų debiutantai "Šiaulių" krepšininkai, antradienį namuose 87:72 (24:10, 20:21, 19:21, 24:20) nugalėję autsaiderę Gilfordo "Heat" (Anglija) ekipa su Nerijumi Karlikanovu ir pakilę į ketvirtą vietą grupėje.

22 taškus nugalėtojams pelnė Mantas Ruikis, 18 - Donatas Zavackas, po 13 - Saulius Kuzminskas ir Antonio Grantas.

7 taškus į varžovų krepšį įmetė Marius Prekevičius, po 4 - Gediminas Maceina (7 rezultatyvūs perdavimai), Tomas Rinkevičius ir Jose Olivero, 2 - Artūras Masiulis.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Tony Dorsey ir Michaelas Martinas, pelnę atitinkamai 20 ir 17 taškų.

Devynias su puse minutės aikštelėje praleidęs N. Karlikanovas pelnė tik 3 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/1) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nors pirmuosius taškus "Šiaulių" krepšininkai pelnė tik antrą susitikimo minutę, dar po penkių minučių jie jau pirmavo 11-os taškų skirtumu (14:3), o pirmąjį ketvirtį laimėjo 24:10.

Antrojo kėlinuko pradžioje aikštelės šeimininkams pavyko padidinti persvarą iki 19-os taškų (32:13), tačiau vėliau jie kiek aprimo ir, įpusėjus rungtynėms, komandas skyrė trylika taškų - 44:31.

Trečiąjį kėlinuką svečiams pavyko laimėti dviem taškais ir skirtumą sumažinti iki vienuolikos taškų (52:63), o ketvirtojo pradžioje ir iki devynių taškų - 54:63 ir 56:65.

Tačiau paskutinio ketvirčio viduryje šiauliečiai spurtavo 6:0 ir padidino skirtumą iki 16-os taškų - 74:60, o devintąją kėlinio minutę buvo įgiję ir 17-os taškų persvarą - 84:67.

Kitose antradienį jau pasibaigusiose A grupės rungtynėse Ankaros "Turk Telekom" (Turkija) komanda namuose 82:71 nugalėjo Berlyno "Alba" (Vokietija) ekipą, o trečiasis grupės susitikimas tarp Sarajevo "KK Bosna" (Bosnija) ir Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) klubų vyks vėlai vakare.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija)     3  3  0  276:211
2. Ankaros "Turk Telekom" (Turkija)        4  3  1  357:345
3. Berlyno "Alba" (Vokietija)              4  2  2  304:294
4. "Šiauliai"                              4  2  2  332:330
5. Sarajevo "KK Bosna" (Bosnija)           3  1  2  242:248
6. Gilfordo "Heat" (Anglija)               4  0  4  264:347

Penktąsias grupės turnyro rungtynes "Šiaulių" krepšininkai gruodžio 4 dieną svečiuose žais su lyderiu Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) klubu.

Iš viso dėl ULEB taurės kovoja 54 ekipos iš 25 šalių, burtų keliu suskirstytos į devynias grupes.

Į atkrintamąsias ULEB taurės turnyro varžybas pateks po tris geriausias kiekvienos grupės komandas bei penkios geriausios ketvirtąsias vietas grupėse užėmusios ekipos.