Danijoje, Kopenhagos mieste prasidėjo antroji Europos plaukimo čempionato trumpajame (25 m) baseine diena. Po sėkmingos pirmosios dienos, lietuviai vėl neria į baseinus.

Trečiadienį mūsų šaliai medalius dovanojo Rūta Meilutytė, laimėjusi auksą 50 m krūtine rungtyje ir bronzą 200 m plaukime nugara laimėjęs Danas Rapšys.

Jis startavo ir trečiadienį. Kartu su Povilu Strazdu dalyvavo 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje.

D.Rapšys parodė fantastišką tempą ir laimėjo savo atrankos plaukimą užfiksuodamas naują Lietuvos rekordą - 1 min. 41,89 sek. Lietuvis buvo greičiausias tarp visų plaukikų atrankoje ir vakare varžysis finale. Ankstesnis rekorda priklausė jam pačiam - 1 min. 42,23 sek.

P.Strazdas distanciją įveikė per 1 min. 47,51 sek. Jam atiteko 35 vieta.

200 m krūtine rungties atrankoje krito dar vienas šalies rekordas - jį pagerino Giedrius Titenis, distanciją įveikęs per 2 min. 6,82 sek. Tačiau ir tokio rezultato neužteko patekimui į finalą. Jis užėmė 11-ąją vietą.

Andriaus Šidlausko rezultatas šioje rungtyje - 2 min. 8,96 sek. ir 21-oji vieta.

Paskutinis į baseiną nėrė Gytis Stankevičius, kuris varžėsi 100 m nugara rungtyje. Lietuvis užtruko 53,1 sek. ir liko 33-oje vietoje.