Anglijos „Carling“ taurėje vakar sužaistos įspūdingos rungtynės – „Aston Villa“ namuose „Blackburn Rovers“ futbolininkus parklupdė neįtikėtinu rezultatu 6:4 (2:2).

Svečiai pirmieji pelnė du įvarčius be atsako, tačiau dar pirmajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą.

Po pertraukos jau karaliavo „Aston Villos“ žaidėjai, jie pelnė tris įvarčius iš eilės ir rezultatas tapo 5:2 jų naudai. Vis dėlto mačo pabaigoje „Blackburn Rovers“ įmušė du įvarčius ir priartėjo iki minimumo, tačiau tašką šiose varžybose padėjo A. Youngas, kuris 90 min. pelnė šeštąjį komandos įvartį – 6:2.

Ši pergalė „Aston Villai“ atvėrė duris į turnyro finalą, kuriame teks susigrumti arba su „Manchester City“, arba su „Manchester United“ (pirmąjį tarpusavio mačą 2:1 laimėjo „Man. City“).

Rungtynių statistika:

„Aston Villa“ – „Blackburn Rovers“ 6:4 (2:2). Pirmas mačas 1:0, bendras rezultatas 7:4.

Įvarčiai: 10 min. N. Kaliničius 0:1, 26 min. N. Kaliničius 0:2, 30 min. S. Warnockas 1:2,  40 min. iš 11 metrų baudinio J. Milneris 2:2, 53 min. S. N´Zonzi (į savus vartus) 3:2,  58 min. G. Agbonlahoras 4:2, 62 min. E. Heskey 5:2, 63 min. M. Olssonas 5:3, 84 min. B. Emertonas 5:4, 90 min. A. Youngas 6:4.