Šeštadienį (08.16) prasidėjo naujasis Anglijos futbolo čempionas, kurio pirmosiose rungtynėse titulą ginantis "Manchester United" nepaliko jokių vilčių "Bolton" klubui, sutriuškinęs jį 4:0 (1:0).

Du įvarčius 35 ir 74 min. nugalėtojams pelnė Rajanas Gigzas (Ryan Giggs), 77 min. pasižymėjo Polas Skoulzas (Paul Scholes), o 87 min. tašką padėjo Rudas van Nistelrojus (Ruud van Nistelrooy), kuris 72 min. neišnaudojo 11 m baudinio.

Vicečempionas Londono "Arsenal" irgi iškovojo pergalę, tačiau turėjo daug vargo, nes jau 26 min. liko dešimtyje po Solo Kempbelo (Sol Campbell) pašalinimo.Nepaisant nuostolių, "kanonieriai" namuose 2:1 (1:0) nugalėjo Liverpulio "Everton" ekipą po prancūzų Tjerio Anri (Thierry Henry) ir Robero Pireso (Robert Pires) įvarčių 35 (iš 11 m) ir 58 minutę.

Puikiai startavo ir "Blackburn", namuose 5:1 sutriuškinęs "Wolverhampton" ekipą, kuri sugrįžo į "Premier" lygą po 19 metų pertraukos.