Anglijoje – šeši „Man Utd” įvarčiai ir puiki pergalė

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje net 6:2 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašę dar tris taškus turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiąją vietą.

Scottas McTominay‘us jau 2-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Pastarasis vos po vienos minutės antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Bruno Fernandesas 20-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Victoras Lindelofas 37-ąją minutę kampinio metu tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 4:0. Liamas Cooperis 41-ąją minutę puikiu smūgiu galva sušvelnino rungtynių rezultatą 1:4.

Danielis Jamesas 66-ąją minutę sėkmingai nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 5:1.

B,Fernandesas 70-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį 6:1.

Stuartas Dallasas 73-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos pridėjo svečiams įvartį 6:2.