Anglijoje – lygiosiomis pasibaigęs Liverpulio miesto derbis

Anglijos „Premier“ lygoje įnirtingas miesto derbis tarp „Everton“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Sadio Mane jau 3-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0. Bet šeimininkų gynėjas Michaelas Keane‘as 19-ąją minutę puikiu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Thiago Alcantara 33-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus Andrew Robertsono perdavimo sulaukęs S.Mane 34-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

„Liverpool“ saugo Jordano Hendersono antrojo kėlinio pradžioje smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Mohamedas Salah 72-ąją minutę vienu lietimu galingai pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Tačiau puikią formą rodantis „Everton“  puolėjas Dominicas Calvertas-Lewinas 81-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Richarlisonas 90-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Everton" liko rungtyniauti dešimtyje.

Svečiai mačo pabaigoje dar pasižymėjo, kai Jordanas Hendersonas 92-ąją minutę tiksliai uždarė S.Mane perdavimą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.