Stambulo „Anadolu Efes“ laimėjo varžovų tvirtovėje ir išlygino Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą – 1:1. Turkai Graikijoje 73:71 (23:22, 14:22, 14:10, 22:17) palaužė Pirėjo „Olympiakos“.

Svečiai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir 2-ąją minutę pirmavo 8:2 (2 minutė).

17-ąją minutę rezultatas buvo lygus (33:33). „Olympiakos“ bemat išsiveržė į priekį ir 20-ąją minutę įgijo rekordinį pranašumą – 44:37.

Pirėjo krepšininkai pirmavo ir trečiajame kėlinyje.

Ketvirtasis vyko permainingai. Po atkaklios kovos laimėjo „Anadolu Efes“. Pergalingą dvitaškį, likus 48 sekundėms, pataikė Alexas Kirkas. Vėliau amerikietis prametė iš po krepšio, o „Olympiakos“ pergalę galėjęs išplėšti Ericko Greeno tritaškis tikslo nepasiekė.

Stambulo komanda pataikė 23 dvitaškius iš 38 (61 procentas). Ji atliko 21 rezultatyvų perdavimą. Pirėjo ekipa – 15.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 20 (6/10 tritaškių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos, 5 klaidos), Georgios Printezis 20 (6/10 dvitaškių, 5/10 baudų, 8 išpr. praž., 6 atkovoti kamuoliai), Erickas Greenas 10.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 16 (5/6 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Tyleris Honeycuttas 15 (9 atk. kam.).

Serijoje iki trijų pergalių lygu – 1:1. Komandos dvejoms rungtynėms keliasi į Turkiją.

„Olympiakos“ (19 pergalių / 11 pralaimėjimų) į ketvirtfinalį pateko kaip trečia reguliariojo sezono ekipa, „Anadolu Efes“ (17/13) – šešta.