Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse Alytaus „Alytus“ namuose rezultatu 101:83 (21:23, 28:19, 23:20, 29:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir, laimėjęs seriją 2:1, pateko į pusfinalį, kuriame susikaus su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Rungtynes geriau pradėjo ir 9 taškų pranašumą įgijo svečiai – 14:5, tačiau alytiškiai antroje pirmojo kėlinuko pusėje atsigavo ir, po Ryčio Adomavičiaus dvitaškio, jau persvėrė rezultatą savo naudai - 19:18. Paskutinę ketvirčio sekundę dvitaškį pelnė Marius Kasiulevičius, sugrąžindamas savo klubui 2 taškų pranašumą – 23:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Neptūnas“ padidino savo persvarą iki 5 taškų (27:23), tačiau „Alytus“ pelnė 7 taškus be atsako ir pirmavo 30:27. Sužaidus 6 minutes, Vaidotas Pridotkas pelnė dešimtąjį tašką ir išlygino rezultatą – 35:35. Šį ketvirtį įspūdingai užbaigė Andrius Aleksandrovas, paskutinę sekundę pataikęs sudėtingą tolimą tritaškį. Ilsėtis komandos išėjo „Alytui“ esant priekyje 49:42.

Po didžiosios pertraukos ir toliau sėkmingai rungtyniavo „Alytaus“ puolėjas Žydrūnas Urbonas, tempdamas savo komandą paskui save. Sėkmingai į žaidimą įsijungė ir Saulius Kazevičius, pataikęs du tritaškius metimus ir padidindamas skirtumą iki 8 taškų – 58:50. Vis dėlto, Vaidotas Pečiukas įpusėjus trečiajam ketvirčiui pataikė abu baudos metimus ir rezultatas tapo 58:54. Prieš paskutinį kėlinuką „Alytus“ turėjo dviženklį pranašumą – 72:62.

Paskutiniajame ketvirtyje aikštėje dar labiau dominavo „Alytus“. Šeimininkai jį pradėjo 12 taškų be atsako ir susikrovė jau 22 taškų pranašumą. Per likusį susitikimo laiką tokios persvaros „Alytus“ neiššvaistė ir laimėjo lemtingas rungtynes.

„Alytus“: Ž.Urbonas – 25 (6 atk. kam.), S.Kazevičius (5 rez. perd.) ir N.Varnelis (6 atk. kam.) – po 20, M.Janišius – 16 (11 atk. kam.), A.Aleksandrovas – 10 (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: V.Pečiukas – 20, V.Pridotkas – 18, S.Raziulis – 16 (7 rez. perd.), D.Gailius – 12 (5 atk. kam.).