Septintasis Eurolygos turas prasidėjo neįprastai anksti. Daugiau nei 13 tūkstančių sirgalių palaikomas Berlyno „Alba“ klubas šventė rezultatu 72:63 (10:19, 17:11, 24:18, 21:15) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę C grupėje.

Turkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau pirmojo kėlinuko pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą (19:9)., tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir pradėjo mažinti atsilikimą. Antrajame ketvirtyje jiems pavyko priartėti per 2 taškus, bet taiklūs turkų metimai neleido vokiečiams priartėti.

Po didžiosios pertraukos A.Sesay tritaškis sumažino deficitą iki minimumo (35:36), o kiek vėliau keturi iš eilės A.Sesay taškai leido Vokietijos ekipai išsiveržti į priekį 41:37. Perėmę iniciatyvą šeimininkai kontroliavo žaidimą ir paskutiniame kėlinuke įgijo dviženklį skirtumą - 63:52, kurį išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos. „Alba“ laimėjo 72:63.

„Alba“: A.Sesay 17, I.McElroy 16 (6 atk.kam., 4 rez.perd.), C.Jacobsenas 11 (tritaškiai 3/4), A.Chubbas ir A.Nadjfeji (4 kld.) - po 8.

„Fenerbahce Ulker“: M.Turkčanas 13 (7 atk.kam.), M.Greenas (5 rez.perd.), O.Savas ir E.Preldzičius - po 8, O.Onanas ir S.Erdenas - po 7.