Dar vieną įspūdingą pergalę Eurolygoje iškovojo puikią sportinę formą demonstruojanti Stambulo „Anadolu Efes“ (21/11), kuri svečiuose 108:83 (20:20, 21:22, 35:22, 32:19) sutriuškino Madrido „Real“ (18/14) krepšininkus ir užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Jeigu pirmuosius du kėlinius komandos žaidė apylygiai, tai antroje pusėje „Anadolu Efes“ pradėjo triuškinti varžovus. Likus žaisti minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos „Anadolu Efes“ turėjo tik 6 taškų pranašumą (68:62), tačiau paskutinę minutę jie spurtavo 8:2 ir įgijo dviženklę persvarą.

Šio kėlinio pabaigoje „Real“ strategas Pablo Laso gavo dvi technines pražangas, o Shane‘as Larkinas realizavo 5 baudos metimus iš eilės. P.Laso protestuoti pradėjo likus 1,2 sekundėms iki kėlinio pabaigos, o aikštelę paliko itin nenorom.

„30 tokių rungtynių! Nesijaudinkite, aš išeinu. Nesijaudinkite, aš išeinu! Pavargau. Kiekvienais metais tas pats“, – rėkė P.Laso.

Be trenerio likusi „Real“ nebesugebėjo atsitiesti, o „Anadolu Efes“ pranašumas vienu metu siekė net 27 taškus. Rungtynių metu itin piktas ant savo auklėtinių buvo ir „Anadolu Efes“ strategas Erginas Atamanas, kuris vienos pertraukėlės metu tiesiog pratrūko.

„Real“: Trey Thompkinsas 19, Rudy Fernandezas 13, Usmanas Garuba 12, Carlosas Alocenas 11, Walteris Tavaresas 10.

„Anadolu Efes“: Sertacas Sanli 17, Shane‘as Larkinas 16, Krunoslavas Simonas 15, Vasilije Micičius 13, Rodrigue Beauboisas 12, Chrisas Singletonas 11, Bryantas Dunstonas 10.