„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Bologna“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Theo Hernandezas 12-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį. Zlatanui Ibrahimovičiui 26-ąją minute nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.

Visgi Ante Rebičius pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą išvedė „AC Milan“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Nicolas Dominguezas 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.

Franckas Kessie 55-ąją minutę sėkmingai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Andrea Poli 81-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.