0
TV3

Sėkmingai šiemet žaidė Lietuvos moksleivių krepšinio čempionate Plungės „SM-Žemaitukai“ vaikinai ( gim.2000m. ir jaunesni) , vadovaujami trenerio – metodininko Eugenijaus Timofejevo . Tarp 65 sporto mokyklų Lietuvoje užėmė 12 vietą ir pateko į 2 divizioną, teigiama pranešime spaudai.

Prieš atostogas Plungės „SM-Žemaitukai“ Plungės miesto šventės metu dalyvavo 2003m. Europos čempionų komandos trenerio Antano Sireikos taurei laimėti krepšinio turnyre. Į turnyrą susirinko 6 Žemaitijos regiono komandos ( Kretingos – SM ; Gargždų-SM ; V.Knašiaus – KM ; Šilutės – SM; Nidos  SK „Neringos Kuršiai“ ir Plungės „SM- Žemaitukai“)

Jaunieji plungiškiai I pogrupyje nugalėjo 32:23 Gargždų SM ir 73:19 Nidos SK „Neringos Kuršiai“ krepšininkus ir pateko į finalą. II pogrupyje Kretingos SM nugalėjo 35:25 Šilutės SM ir 34:23 Klaipėdos V.Knašiaus KM krepšininkus.

Paaiškėjus pogrupių nugalėtojams , dėl 5-6 vietos Šilutės SM 46:28 nugalėjo Nidos SK „Neringos Kuršiai“ ; dėl 3-4 vietos Klaipėdos V.Knašiaus KM 43:32 nugalėjo Gargždų SM krepšininkus. Finale Plungės SM-Žemaitukai po labai atkaklios kovos , gausiai palaikomi susirinkusių žiūrovų 42:39 nugalėjo Kretingos SM krepšininkus.

Geriausias Plungės krepšininkais buvo pripažintas Steponas Viršilas ir Rokas Jokubaitis. Prizas Rokui Rutkui buvo skirtas už didžiausią šiemet padarytą pažangą. Geriausias Kretingos SM krepšininkas buvo pripažintas Justas Vieversys.

Apdovanojimus teikę Lietuvos Respublikos seimo narys Jurgis Razma ir nusipelnęs Lietuvos krepšinio treneris Antanas Sireika džiaugėsi , kad Plungėje vyksta tokie turnyrai , kad vaikai su tokiu azartu ir noru žaidžia krepšinį. Plungės sporto vadovas Alvydas Viršilas įteikė savivaldybės dovaną (8 krepšinio kamuolius) Plungės SM-Žemaitukai komandai ir pasidžiaugė, kad auga nauja karta , kuri greitu laiku garsins Plungės vardą Lietuvoje.

Už paramą Lietuvos krepšiniui ir Plungės krepšininkams Lietuvos krepšinio federacija II laipsnio atminimo medaliu apdovanojo UAB „Paalančio medis“ vadovą Zigmantą Viršilą  ir UAB LL Pliusas vadovą Ramūną  Liutiką. I laipsnio atminimo medaliu buvo apdovanoti Plungės sporto mokyklos direktorius Kostas Petrutis ir Lietuvos respublikos seimo narys Jurgis Razma.