„TOPsport A lygos“ 11-ajame ture sėkmingiau rungtyniavo svečiai.

Pasikartojo. Antroje Telšių „Džiugo“ ir Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipų akistatoje taip pat nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis minutėmis – telšiškiai nugalėjo 2:0.

Kaip ir pirmame rate, įvartį pelnė legionierius Nino Noordanusas, taip pat asmeninę taiklių smūgių sąskaitą Lietuvos čempionate atsidarė 19-metis Eridanas Bagužas.

Deficitas. Sėkmės nelepinami „TransINVEST“ futbolininkai pralaimėjo aštuntą kartą ir su 7 taškais rikiuojasi paskutinėje vietoje.

Nuo maču mažiau sužaidusio „Panevėžio“ debiutantai atsilieka tašku, o nuo 6–8 vietas užimančių komandų – 6 taškais.

Savaitė. „Kauno Žalgiris“ pasiekė revanšą prieš Kauno rajono „Hegelmann“ ir po Armando Kučio įvarčio nugalėjo rezultatu 1:0.

Žalgiriečiai pakilo į 4-ąją vietą, maža to, B komandų tarpusavio akistatoje mėlynai balti pralaimėjo rezultatu 0:3.

Mėnuo. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas A. Kučys sužaidė geriausią atkarpą savo karjeroje – balandį pasižymėjo 4 įvarčiais.

Panevėžietis dar labiau pagerino savo poziciją snaiperių rikiuotėje. Jis kamuolį į varžovų vartus siuntė šešis kartus, net šeši kiti konkurentai išsiskyrė 4 įvarčiais.

Reabilitavosi. FA „Šiauliai“ sunkiose rungtynėse 1:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir kiek pabėgo nuo dviejų paskutinių „TOPsport A lygos“ komandų.

10-ajame ture kamuolį į savo vartus apmaudžiai nukreipęs Sigitas Olberkis kitoje akistatoje atsakė pergalingu smūgiu. S. Olberkis pirmą savo įvartį Lietuvos čempionate pelnė 57-ose rungtynėse.

Sugrįžimas. „Bangos“ veteranas Robertas Vėževičius po beveik mėnesio pertraukos vėl žengė į aikštę. Ukmergiškis buvo mestas į kovą pačioje akistatos pabaigoje.

Per penkerias šio sezono rungtynes namuose gargždiškiai iškovojo vos 2 taškus, tačiau sėkmingi rezultatai išvykoje leidžia rikiuotis 5-oje vietoje.

Varžovas. Marijampolės „Sūduva“ antrą kartą iš eilės atėmė taškus iš Vilniaus „Žalgirio“. Sūduviečiai dar sykį pirmavo, bet dvikova baigėsi 1:1.

Tiesa, rungtynės šeimininkams apkarto, kadangi antrame kėlinyje dėl patirtos traumos žaisti negalėjo „Žalgiriui“ priklausantis Dariušas Stankevičius.

Sezonas. Ketvirtus metus sostinės klubo garbę ginantis Joelis Bopesu įspūdingai pradėjo pirmenybes ir yra pelnęs net keturis įvarčius.

Be to, kairiojo krašto gynėjas atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei dviejose reikšmingiausiose statistinėse kategorijose yra tarp lyderių.

Scenarijus. Vieną iš geresnių gynybų demonstruojančių komandų akistatoje Alytaus DFK „Dainava“ ir „Panevėžys“ pasidalino po tašką – 0:0. Titulą ginantys čempionai per 10 dvikovų laimėjo vos sykį.

Pirmame ekipų tarpusavio susitikime ekipos irgi nepasižymėjo, „sausų“ rungtynių statistikoje Volodymyras Krynskis yra tarp keturių geriausių čempionato vartininkų.

Ruošiasi. Po daugiau negu pusantro mėnesio pertraukos į rikiuotę Lietuvos čempionate sugrįžo „Panevėžio“ saugas Lucas de Vega.

Brazilijos ir Ispanijos pilietybes turintis futbolininkas debiutavo „TOPsport A lygoje“ būtent mače su „Dainava“. Iš viso L. de Vega yra sužaidęs 24 minutes.