„Optibet A lygoje“ antrą iš eilės valingą pergalę iškovojo čempionate pirmaujantis „Panevėžys“.

Aukštaitijos sostinės komanda 17-ajame ture svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmasis aštresnis epizodas buvo sukurtas 12-ąją minutę – tada į baudos aikštelę įsiveržęs Aaronas Olugbogi smūgiavo pažeme, tačiau tą padarė netiksliai.

Po 6 minučių buvo pelnytas vienintelis dvikovos įvartis. Dešiniuoju kraštu į baudos aikštelę įsiveržęs Pijus Širvys joje surado Ariagnerį Smithą, kuris vienu lietimu mušė taikliai ir džiaugėsi 8-uoju įvarčiu šiemet.

Klampiame mače reikėjo ilgai laukti kito aštresnio epizodo. Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžys“ turėjo dvi progas, tose situacijose Jeffrey Sarpongo bei Artemo Ščedro bandymus atrėmė Airidas Mickevičius.

Vėliau panevėžiečiai skyrė daugiau dėmesio savo vartų saugumui. „Dainavos“ gretose du smūgius atliko Artiomas Baftalovskis, o geriausia proga mače priklausė Denysui Taradudai – jo galva muštą kamuolį nuo vartų linijos išmušė Tautvydas Eliošius.