0
TV3

Trečiadienį Panevėžyje buvo sužaistos „General Financing A lygos“ XIII-ojoturo mačas, kuriame FK „Ekranas“ ir „Šiauliai“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

Šiauliečiai nepralaimėjo ketvirtą iš eilės kartą, o “Ekranas„ taškus prarado po vienuolikos iš eilės pergalių, teigiama pranešime spaudai.

15 minutę “Ekrano„ gretose pasižymėjo Marko Andelkovičius, 20 min. rezultatą tolimu smūgiu išlygino Igoris Kozlovas. Dar pirmame kėlinyje Mantas Savėnas persvėrė rezultatą “Ekrano" naudai.

Antrame kėlinyje, 70 minutę rezultatą išlygino tik po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Urbelis. Nors iki rungtynių pabaigos daugiau progų pasižymėti turėjo ekraniečiai, pakeisti rungtynių baigties nepavyko ir atkaklios, gražios, permainingos varžybos baigėsi lygiosiomis 2:2.