Trevize prasidėjo „NBA Global Camp“ stovykla, kurioje savo talentus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) skautams demonstruoja talentingiausi tarptautiniai talentai, tarp kurių pateko ir du lietuviai – Arnoldas Kulboka ir Matas Jogėla.

A.Kulboka sužaidė pirmąsias rungtynes, kuriose jo komanda po pratęsimo 52:50 nugalėjo varžovus, o lietuvis buvo vienas ryškiausių mačo žaidėjų.

Italijoje sezoną praleidęs gynėjas per 28 minutes pelnė 15 taškų (1/1 dvitaškio, 3/7 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, sau uždirbo 2, o varžovams – 3 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

Lietuviui geriausiai talkino 10 taškų pelnęs ispanas Marcas Garcia.

Tuo tarpu geriausią konkurenciją A.Kulbokai sudarė priešininkų ekipos žaidėjas ukrainietis Issufas Sanonas, kuris per 41 minutę pelnė 13 taškų (4/4 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo 4 varžovų nuobaudas, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 11 naudingumo balų.