Dviejų „lietuviškų“ komandų dvikovą Ukrainos krepšinio pirmenybėse laimėjo Aivaro Kiaušo Ivano-Frankovskio „Goverla“ ekipa, kuri namuose 85:78 (23:21, 24:18, 18:15, 20:24) įveikė Dneprodzeržinsko „DniproAZOT“ klubą su Augustinu Vitu.

28 minutes aikštelėje praleidęs A.Kiaušas surinko 4 (dvitaškiai 1/1, baudos 2/3) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį bei 4 sykius suklydo.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė Aleksandras Kudriavcevas (10 rez. perd.) bei Mickaelis Faizeris (16 atk. kam.), kurių sąskaitose atitinkamai 22 ir 21 taškas.

35 minutes aikštelėje praleidęs A.Vitas į varžovų krepšį įmetė 8 (dvitaškiai 3/10, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Goverla“ (7 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubas turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą, o „DniproAZOT“ (2/14) krepšininkai žengia trylikti.