Devynioliktą pergalę 21-osiose Ukrainos krepšinio superlygos rungtynėse iškovojo bei vienvaldžiu keturiolikos komandų turnyro lyderiu tapo Arno Kazlausko Čerkasų "Čerkaski mavpy" klubas, trečiadienį namuose 101:86 (26:23, 16:17, 22:22, 37:24) nugalėjęs septintojoje pozicijoje esantį Nikolajevo MBK (11 pergalių ir 10 pralaimėjimų) penketuką.

A. Kazlauskas nugalėtojams pelnė 18 taškų (tritaškiai 4/5, dvitaškiai 3/6), po krepšiais atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus (žaidė 26 minutes).

Rezultatyviau už lietuvį Čerkasų komandoje rungtyniavo Artiomas Buckis ir Andrejus Lebedevas, įmetę atitinkamai 24 ir 11 tašką.

Po šios pergalės Čerkasų krepšininkai viena pergale aplenkė rungtynėmis mažiau žaidusią Kijevo "Kyiv" ekipą.

Principinėje Lietuvos trenerių dvikovoje dėl ketvirtosios vietos Žydrūno Žvinklio treniruojamas Južno "Chimik" (4 vieta - 13/9) klubas namuose 91:79 (28:17, 18:21, 25:24, 20:17) įveikė du lietuvius savo gretose turinčią Sumų "Sumychimprom" (5 vieta - 12/9) ekipą, kurią treniruoja Rimas Endrijaitis.

"Chimik" komandoje nerungtyniavo vilčių nepateisinę ir iš klubo atleisti Arvydas Straupis ir Paulius Počiuipa.

8 taškus (tritaškiai 2/3, dvitaškiai 1/1) svečiams pelnė, 2 kamuolius po krepšiais atkovojo ir 2 rezultatyvius perdavimus atliko Mindaugas Burneika (žaidė 18 minučių), o Mantas Ignatavičius per 29 minutes pelnė 5 taškus (dvitaškiai 0/3, baudos 5/6), sugriebė 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Kitose trečiadienio rungtynėse rezultatyvus Nerijaus Varnelio žaidimas padėjo Odesos "BK Odessa" (9 vieta - 8/13) klubui svečiuose 107:83 (21:25, 29:17, 29:24, 28:17) nugalėti lygos autsaiderę Charkovo "Charkiv-Politechnik" (13 vieta - 2/18) ekipą.

20 minučių žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 17 taškų (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 4/8, baudos 6/8), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.