ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro naudingiausio antrosios savaitės žaidėjo titulą pasidalijo po 29 balus surinkę Vilniaus "Lietuvos ryto" puolėjas Artūras Jomantas ir slovėnas Erazemas Lorbekas ir Romos "Lottomatica" (Italija) komandos.

Vienas geriausių rungtynių karjeroje sužaidęs 22-jų metų 199 cm ūgio A. Jomantas ketvirtadienį pelnė 19 taškų, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo, o "Lietuvos rytas" namuose 92:74 nugalėjo Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) ekipą.

Per nepilnas 32 minutes (31:50) A. Jomantas pataikė abu tritaškius, 5 dvitaškius iš 8, realizavo 3 baudų metimus iš 4, tris kartus prasižengė ir privertė varžovus prasižengti taip pat 3 sykius.

23 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas E. Lorbekas į varžovų krepšį įmetė 24 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo, du prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas. Per 29 minutes jis pataikė abu tritaškius, 8 dvitaškius iš 11 ir realizavo 2 baudų metimus, tačiau "Lottomatica" krepšininkai ketvirtadienį svečiuose 83:89 nusileido Madrido "Real" (Ispanija) klubui.

Po 27 naudingumo balus antrajame ture surinko ir trečią-penktą vietas pasidalijo naudingiausias pirmojo turo žaidėjas 21 metų 210 cm ūgio juodkalnietis Nikola Pekovičius (Belgrado "Partizan Igokea", Serbija), 29 metų 190 cm ūgio kroatas Davoras Kusas (Malagos "Unicaja", Ispanija) ir 22 metų 212 cm ūgio ispanas Tiago Splitteris (Vitorijos "TAU Ceramica", Ispanija).