Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyr. treneris Aleksandras Džikičius po vakarykštės nesėkmės teigė, kad jį nemaloniai nustebino silpnas auklėtinių žaidimas gynyboje ketvirtajame kėlinyje prieš Sankt Peterburgo ekipą

„Mes sužaidėme dvi skirtingas rungtynių dalis. Pirmavome 20 taškų, bet paskui leidome jiems viską. Kodėl? Nežinau. Juk žaidė tie patys žmonės.

Taip, varžovai metė ir sunkius metimus, bet pataikė. Ketvirtasis kėlinys buvo išvis nesuvokiamas – praleidome 31 tašką. Aš tiesiog nesuprantu kai kurių savo krepšininkų – to, kaip jie sužaidė šias rungtynes. Kurie? Niekada neminiu pavardžių. Mes tarpusavyje kalbėsimės apie tai, kas įvyko, tai – komandos vidaus dalykai.

Bet sulig šiuo pralaimėjimu niekas nesibaigia. Mes tiesiog pasidarėme sau sunkesnį tvarkaraštį – užuot laimėję ir patekę tiesiai į ketvirtfinalį, dabar turėsime žaisti aštuntfinalį“, - kalbėjo serbas.

VTB Vieningosios lygos B grupės susitikime Vilniaus „Lietuvos ryto“ (9 ir 5) klubas svečiuose išbarstė 20 taškų pranašumą ir pralaimėjo 65:72 (16:5, 15:12, 16:24, 18:31) Sankt Peterburgo „Spartak“ (10 ir 6) krepšininkams.