Pirmąją pergalę antrosiose moterų Europos taurės krepšinio turnyro keturių ekipų I grupės rungtynėse iškovojo Agnės Čiudarienės Vilagarsijos "Extrugasa" (Ispanija) klubas, ketvirtadienį namuose 85:64 (21:27, 25:12, 19:11, 20:14) sutriuškinęs antrąją nesėkmę patyrusį Grimenco "Sdent Sierre Basket" (Šveicarija) penketuką.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kiesha Brown ir Leslie Ardon, pelniusios atitinkamai 16 ir 15 taškų, bei 14 taškų į varžovių krepšį įmetusi Agnė Čiudarienė.

Per 24 žaidimo minutes lietuvė pataikė 6 dvitaškius iš 13, realizavo 2 baudų metimus iš 3, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius.

Vienvaldėmis I grupės lyderėmis tapo antrąją pergalę iškovojusios Maskvos "BC Moskva" (Rusija) krepšininkės, savo aikštelėje 70:60 (23:12, 20:22, 11:15, 16:11) nugalėjusios Skijaus "Bereta-Famila" (Italija) ekipą.

Nesėkmingai G grupės turnyre rungtyniauja antrąją nesėkmę patyrusi Rimos Margevičiūtės Dėro "Seat Foton" (Vengrija) ekipa, savo aikštėje 55:75 (14:17, 6:23, 23:16, 12:17) pralaimėjusi Kursko "Dinamo" (Rusija) komandai.

17 taškų pelniusi lietuvė tapo rezultatyviausia šeimininkių ekipoje. Ji per 36 minutes pataikė 1 tritaškį iš 2, 7 dvitaškius iš 10, prametė baudos metimą, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo varžovės metimą.

Kitose grupės rungtynėse taip pat antrąją pergalę iškovojo Polkovicės CCC (Lenkija) klubas, svečiuose tik po trijų pratęsimų 104:100 (10:22, 14:21, 16:19, 22:14; pratęsimai - 11:11, 10:10, 10:14) įveikęs Trutnovo "Kara" (Čekija) penketuką.

Iš viso moterų Europos taurės turnyre dalyvauja 48-ios komandos, suskirstytos į dvylika grupių.