Eilinę pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo vienas lyderių Prienų „TonyBet“ klubas. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai rungtynėse Panevėžyje 80:61 įveikė vietos „Lietkabelio“ ekipą ir įsirašė 13-ąją pergalę pirmenybėse, rašo sportotv.lt.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu ir sužaidus puse kėlinio „Lietkabelis“ pirmavo – 16:5. Tiesa, netrukus patys šeimininkai įkrito į duobę mače, o Prienų ekipa šovė į priekį - 17:0. Po šio epizodo rungtynių eiga priklausė „TonyBet“ komandai, kuri ir šventė pergalę.

Virginijus Šeškus (Prienų „TonyBet“ vyriausiasis treneris): „Malonu, kad pratęsėme pergalių seriją Panevėžyje. Manau, kad mačą pradėjome neįvertinę varžovų. Galiu tik pagirti Panevėžio ekipą, kuri yra nukraujavusi ir labai jauna, o mes savo ruožtu turime patyrusių krepšininkų – M.Lukauskį, G.Kadžiulį, Ž.Janavičių. Sakyčiau, jog „Lietkabelis“ sužaidė pagal galimybes.

Kuomet varžovai nutolo pirmajame kėlinyje, po minutės pertraukėlės ištirpdėme deificitą. Vieni tai gali pavadinti sutapimu, kiti – laiku paimta minutės pertraukėle. Iš tikro truputį pakeitėme gynybos sistemą. Kaip bebūtų, iš tokių rungtynių negalima spręsti ar mes gerai ar taip sužaidė varžovai“.

Algirdas Brazys (Panevėžio „Lietkabelis“ vyriausiasis treneris): „Noriu pasveikinti varžovus su pelnyta pergale. Kitas dalykas – pralaimėjimas nelygus pralaimėjimui. Mūsų komanda parodė, kad mes sugebame žaisti.

Gaila žiūrovų. Tas skaičius vienu metu, besilankančiųjų „Cido“ arenoje, vienu metu buvo neblogas. Žmonių skaičius priklauso nuo mūsų rezultatų, visi nori reginio. Ačiū jiems, kad ateina, tačiau, kai komanda nerodo charakterio darosi pikta ne tik treneriams, bet ir žiūrovams.

Jeigu aikštelėje bent vienas iš penkių žmonių neatsiduoda žaidimui, kenčia visi. Buvo tokių krepšininkų, kuriems rungtynių metu reiškiau pretenzijas. Pirmaudami pirmajame kėlinyje, paleidome rungtynes ir leidome varžovams pelnyti taškus su pražangomis.

Tikimės daugiau iš mūsų naujoko Gorano Vrbanco. Tiesa, mus skiria kalbos barjeras, nes krepšininkas yra žaidęs tik Kroatijoje. Todėl taikant kolektyvinę gynybą buvo skylių, dėl nesusikalbėjimo. Kaip bebūtų, žaidėjui pretenzijų neturi ir čia tik laiko klausimas, kada jis atsiskleis“.