„Neptūnas“ Klaipėdoje parklupdė ir Prancūzijos čempionus

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyre toliau žygiuoja be suklupimų – iškovota trečioji pergalė. Šįkart Dainiaus Adomaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 14 taškų skirtumu – 81:67 patiesė ne bet ką, o Prancūzijos čempioną Vilerbano „Asvel“ klubą.

„Neptūnas“ – „Asvel“ (nuotr. Fotodiena/Žygimanto Gedvilos)
10

Klaipėdiečiai FIBA Čempionų lygos turnyro C grupėje toliau išlieka vienvaldžiais lyderiais.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Neptūnas“ Klaipėdoje parklupdė ir Prancūzijos čempionus

Rungtynes geriau pradėjo klaipėdiečiai – po Larry Drew ir Vytauto Šarakausko atakų išsiveržė į priekį – 4:0. Nuo tos akimirkos Klaipėdos krepšininkai nuolat buvo priekyje – 7:3, 11:7, 19:13, o pirmojo kėlinio pabaigoje po Jimmy Barono tritaškio susikrovė 7 taškų pranašumą – 25:18.

Antrojo kėlinio ketvirtą minutę Jerai Grantas surengė įspūdingą reidą po krepšiu, ir pelnęs 2 taškus su pražanga, padidino neptūniečių atotrūkį iki 9 taškų – 36:27. Dar po kelių akimirkų po Jimmy Barono tolimo šūvio komandas jau skyrė dviženklė persvara – 39:29.

Prieš didžiąją pertrauką Tadas Klimavičius padidino „Neptūno“ pranašumą iki 15 taškų – 48:33.

Trečiajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs iki 17 taškų – 65:48, tačiau prieš lemiamą ketvirtį komandas vėl skyrė 15 taškų – 67:52. Per likusias dešimt minučių svečiai nebesugebėjo panaikinti dviženklio skirtumo ir Klaipėda triumfuoja.

Neptūnas“: J.Baronas 16 (4/7 trit.), M.Mažeika 15, L.Drew 13, T.Klimavičius 9 (4/5 dvit.), A.Šikšnius 8, M.Girdžiūnas 7, M.Kačinas 6 (9 atk. kam.).

Asvel“: N.Dragovičius 18 (4/5 trit., 8 atk. kam.), D.Nelsonas 10, W.Hodge‘as ir N.Langas – po 7, B.Sy, D.Watkinsas ir M.Morandais – po 6.

„Asvel“ komanda FIBA Čempionų lygos turnyro C grupėje iškovojo vieną pergalę (Vokietijoje rezultatu 81:79 nugalėjo Oldenburgo „EWE Basket“ ekipą) ir patyrė antrąjį pralaimėjimą: prieš rungtynes su „Neptūnu“ Italijoje rezultatu 82:83 nusileido Varezės „Openjobmečio“ ekipai.