„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygoje 5:3 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Naby Keita 23-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Netrukus Masonas Mountas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 38-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0.

Sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs Georginio Wijnaldumas 43-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:0.

Olivieris Giroud per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus sušvelnino rezultatą 1:3.

Roberto Firmino 55-ąją minutę puikiu smūgiu galva vėl padidino „Liverpool“ klubo pranašumą 4:1.

Tammy Abrahamas 61-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą 2:4.

Christianas Pulisičius 73-ąją minutę susistabdė krūtine perdavimą, pasitaisė kamuolį ir nukreipęs jį į vartus sušvelnino rezultatą 3:4.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Alexas Oxlade‘as-Chamberlainas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, o „Liverpool“ iškovojo pergalę 5:3.