Dortmundo „Borussia“ komanda Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 6:1 nušlavė „Wolfsburg“ futbolininkus.

Tomas Rothe 24-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Axelis Witselas 26-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą šiame susitikime 2:0.

Manuelis Akanji 29-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Emre Canas 35-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo jau net 4:0.

Erlingas Haalandas 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino pranašumą 5:0. Pastarasis antrojo kėlinio pradžioje dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo net 6:0.

Ridle Baku 82-ąją minutę pelnė svečiams paguodos įvartį ir šiek tiek sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:6.