„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:1 sutriuškino „Fulham“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Andreas Pereira 21-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Julianas Alvarezas 31-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Timas Reamas 33-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Nathanas Ake pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

Bobby De Cordova-Reidas 47-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Erlingas Haalandas 58-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1. Norvegas 70-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir dar labiau padidino pranašumą 4:1.

J.Alvarezo 86-ąją minutę atliktą perdavimą sėkmingai nutraukė Berndas Leno ir šeimininkų rengta ataka nutrūko.

E.Haalandas rungtynių pabaigoje trečią kartą pasiuntė kamuolį į vartus, o „Man City" iškovojo pergalę rezultatu 5:1.