Italijos krepšinio čempionato ketvirtojo turo rungtynėse Milano „Armani Jeans“ (1 pergalė ir 3 pralaimėjimai) ekipa, kurioje rungtyniauja Jonas Mačiulis bei Marijonas Petravičius, namuose 79:91 nusileido Sienos „Montepaschi“ (4 ir 0) klubui, kuriam atstovauja Kšyštofas Lavrinovičius.

M. Petravičius per 26 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (5/11 dvitaškiai, 8/11 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei rezultatyvumu nusileido tik savo tautiečiui J. Mačiuliui.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas aikštelėje praleido 27 minutes, per kurias įmetė 19 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), sugriebė 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Lietuviams neblogai talkino 11 taškų surinkęs Morrisas Finley.

K. Lavrinovičius dėl nugaros skausmų nerungtyniavo.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Romainas Sato (25 tšk.), Davidas Hawkinsas (19 tšk.), Terrellas Mc Intyre'as (14 tšk. 9 rez. perd.), Henry Domercantas (13 tšk.).