Po nugaro traumos į rikiuotę sugrįžęs Domantas Sabonis toliau demonstruoja fantastišką žaidimą. Vis dėlto to neužteko, nes jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (30-34) 141:154 (31:36, 35:46, 36:40, 39:32) išvykoje nusileido Vašingtono „Wizards“ (30-35) klubui.

Lietuvis žaidė net 43 minutes, per kurias surinko 32 taškus (13/19 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 19 kamuolių, perėmė tris kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, bet padarė šešias klaidas.

Svečiai mačo kontrolę prarado dar iki pertraukos. Pralaimėję abu kėlinius jie į didžiąją pertrauką išėjo atsiliekant jau 66:84.

Vėliau buvo bandymų priartėti, bet Vašingtono ekipa sėkmingai atsakydavo į visus spurtus ir užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė lyderis Russellas Westbrookas, kuris nors tik ir pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baud.), bet atliko net 24 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 21 kamuolį, blokavo metimą ir padarė 6 klaidas.

Jis pasiekė naują savo asmeninį sugriebtų atšokusių kamuolių rekordą.

R. Westbrookas taip pat tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, kuriam pavyko užfiksuoti 20-20 statistikos eilutę be taškų. Tai kartu yra tik trečios rungtynės NBA istorijoje, kai tas pats žaidėjas atkovojo 20 kamuolių ir atliko 20 rezultatyvių perdavimų.

Sezoną krepšininkas užbaigs su trigubo dublio statistika. Gynėjas per visą karjerą surinko 178 trigubus dublius ir tik trimis nusileidžia legendiniam Oscarui Robertsonui.

Rezultatyviau už lietuvį pralaimėjusių gretose žaidė tik Carisas LeVertas, įmetęs 33 taškus.

„Wizards“: Rui Hachimura 27, Bradley Bealas 26, Danielis Gaffordas 15, Russellas Westbrookas (21 atk. kam., 24 rez. perd.) ir Davis Bertanis  po 14, Ishmaelis Smithas ir Chandleris Hutchisonas po 13.

„Pacers“: Carisas LeVertas 33 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis 32 (19 atk. kam., 9 rez. perd.), Aaronas Holiday, Justinas Holiday ir T.J. McConnellas (8 rez.) po 15, Dougas McDermottas 11.