Pralaimėjimą Graikijos lygos pusfinalyje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ ekipa. Christoso Serelio auklėtiniai svečiuose 71:76 (15:21, 13:20, 27:18, 16:17) nusileido Atėnų „Peristeri“ klubui ir serijos rezultatas tapo 2-2.

Serijoje žaidiama iki trijų pergalių.

Marius Grigonis pralaimėjusiems per 34 aikštėje praleistas minutes surinko 20 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud.), sugriebė 5 kamuolius, rezultatyviai perdavė 6 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, bet prasižengė 3 kartus ir suklydo 4 sykius.

Artūras Gudaitis pralaimėjusiems per 24 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 2 sykius.

„Peristeri“: Sylvainas Francisco 24 (5/5 trit., 5 rez. perd.), Aleksa Radanov 15, Miro Bilanas 14 (6/10 dvit., 8 atk. kam.), Leonidas Kaselakis 9, Marcusas Denmonas 6 (6 atk. kam.), Ianas Hummeras 4 (4 atk. kam.), Mattas Colemanas 2.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 20 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Artūras Gudaitis 11 (5 atk. kam.), Mateušas Ponitka 10 (4 atk. kam.), Derrickas Williamsas 10, Georgiosas Papagiannis 9 (4 atk. kam.), Paris Lee 5, Dimitriosas Agravanis 2.