18-mečių rinktinė kovos dėl bronzos medalių

Lietuvos vaikinų (U18) rinktinė po įtemptos kovos patyrė pralaimėjimą Europos pirmenybių pusfinalyje. Gedimino Petrausko auklėtiniai rezultatu 77:83 (15:21, 20:18, 26:20, 16:24) nusileido Serbijos ekipai ir tęs kovą dėl Europos čempionato bronzos medalių.

Rungtynės prasidėjo žaidimu taškas į tašką. Serbai, geriau sužaidę kėlinio pabaigą, įgijo šešių taškų persvarą.

Antrajame ketvirtyje Serbijos rinktinė buvo susikrovusi 10 taškų pranašumą ir, nors lietuviams pavyko skirtumą sumažinti, prieš ilgąją pertrauką 39:35 priekyje buvo Serbijos komanda.

Antrojoje rungtynių pusėje atkakli kova vyko iki pat susitikimo pabaigos. Likus minutei žaidimo laiko, Lietuvos rinktinė atsiliko tašku, tačiau daugiau pelnyti nepavyko ir Serbijos komanda 83:77 įveikė Lietuvos rinktinę.

LIETUVA U18: L. Kišūnas 18 tšk. (13 atk. k.), E. Venskus 17 tšk., A. Velička 16 tšk.

SERBIJA U18: A. Marjanovic 15 tšk., N. Miskovic 15 tšk. (10 atk. k.), V. Vulikic 11 tšk.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Lietuvos rinktinė kausis su Turkijos ekipa.