33
Šarūnas Jasikevičius rungtynėse su CSKA (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kauno „Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui rungtynės su CSKA buvo istorinės: ne tik todėl, kad kauniečiai po 17-kos metų pertraukos palaužė principinius varžovus, tačiau ir dėl to, kad pirmą kartą trenerio karjeroje teisėjai jį išvijo į rūbinę.

33

Pirmas kėlinys. Augusto Lima puikiai pradeda rungtynes, o po Kevino Pangoso taiklaus tritaškio Š. Jasikevičius sugniaužia kumščius, rodo, kad reikia kuo greičiau grįžti į gynybą, tačiau negaili savo krepšininkams plojimų.

Antro kėlinio pabaiga. Šaras įnirtingai prašo žingsnių ir suka rankomis malūnus, teisėjai dėmesio nekreipia. Kitoje atakoje – tas pats, o Š. Jasikevičius tik dar įtikinamiau rodo, kad varžovas sužingsniavo. Teisėjas skiria techninę pražangą. Situacija treneriui – tragiškai juokinga.

Ketvirtojo kėlinio pradžia. Šarūnas Jasikevičius labai nepatenkintas neužfiksuota pražanga. Per daug emocijų ir... antra techninė pražanga. Treneris palydimas į rūbinę, kur bandys stebėti mačo eigą ir lauks, kaip jo komandai pavyks susitvarkyti su nauju iššūkiu.

O susitvarkė jie puikiai. Vyriausiojo trenerio vietą užėmė Darius Maskoliūnas, kurio vadovaujama komanda nugalėjo 79:74. D. Maskoliūnas po susitikimo ėjo į rūbinę, iš kurios išbėgęs Šarūnas Jasikevičius prišoko ir stipriai apkabino savo asistentą.

Po fantastiškos pergalės prieš CSKA, Šaras spaudos konferencijoje sakė negalintis atskleisti visų detalių, kaip sekėsi rūbinėje stebėti mačo pabaigą. Tik pridūrė, kad internetas ten vėluoja, o apie rungtynių baigtį sprendė iš girdimų „Žalgirio arenos“ reakcijų.

„Jaučiu baltą pavydą Dariui, kad jis ten buvo, tačiau nesiruošiau antrą kartą šiame sezone pralaimėti CSKA su tokiu dideliu pražangų skirtumu. Maskvoje jie mušė rekordus. Šiandien man taip pat daug kas nepatiko“, – nepanoręs toliau lįsti į detales teisėjams po rungtynių įgėlė strategas.

Tokios neeilinės buvo Šarūno Jasikevičiaus rungtynės su principiniu varžovu ir Eurolygos lyderiu iš Maskvos. Užsivedęs, piktas, įniršęs, ironiškas, laimingas. Tai – tik dalis Šaro veidų, kuriuos matėme antradienio vakarą.