Rašyti komentarą...
Dirbtinis intelektas neturi nei vienos žmogaus intelekto savybės, nei vienos žmogaus asmenybės savybės tai panašu i virtualios realybės žaidimo programą kurią valdo žmogus ir ji veikia pagal sukurtas funkcijas kurios save tobulina.Nei skausmo, nei moralės , nei sąmonės tokios sistemos neturi nors labai įtikinamai sukuria užduotis.
Dirbtinis intelektas neturi nei vienos i
Dirbtinis intelektas neturi nei vienos i
Tipų teorija
Pirma, nieko nesustabdysi. Antra, o ką mes saugom? Žmoniją, kuri yra godi ir kvaila, stekena savo planetą, pjaunasi tarpusavyje, iki šiol nesugeba atsikratyti religinio idiotizmo, krūvos kalbų, valiutų, šalių? Kas sakė, kad esame VERTI išlikimo. Galbūt DI yra geriausias mūsų kūrinys ir atliks tuos darbus, kurių dėl davo ribotumo patys nesugebėjome - atskleisti Visatos prigimties paslaptis.
@Vykintas Hmm... Nea.
Šiaip, tai dirbtinis intelektas jau nuo sausio pabaigos ar vasario pradžios , kalbėjo lietuviškai. Mačiau video.tokius reklaminius juokingus vaizdelius. Ytube.nustebau, kalba įdomiai. Jei matote, kažkokia reklamą, ar video ziurejote. Ar patiko, tai paspauskite, Ačiū. Kol kas bus tik realios gyvenimiškos istorijos, jumoro forma. O paskui ir rimtai.
Klausimas ar stabdyti pletra ar padaryti ji visiems prieinama? Tokios technologijos labai smarkiai padidins ekonominiu ciklu intensyvuma (augimo ir recesiju dazni), kol galiausiai prives prie skaitmeninio komunizmo, nors dabartine politine kryptis yra taip pat link to paties komunizmo.
@Keistuolis Tai kad ji ir dabar visiem prieinama, net to nežinant to naudoji dirbtini intelektą, kortelės mokėjimai, rekomendacijos, reklamos internete. Yra rašymo priemonės, kur klaidas ištaiso automatiškai, ar ištaiso tau sakinių stilių pagal tona tu nori naudoti, virtualus asistentai kaip Siri, o ką jau kalbėti apie viešus sektorius, visur yra naudojamas dirbtinis intelektas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų