• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Buitinė technika jau nebestebina išmaniųjų technologijų gausa, o skalbimo mašinos (skalbyklės) nėra išimtis. Vienas svarbiausių namų apyvokos prietaisų vis labiau tobulėja ir skalbimą paverčia ne tik greitu procesu, tačiau ir itin malonia vartotojo patirtimi.

Buitinė technika jau nebestebina išmaniųjų technologijų gausa, o skalbimo mašinos (skalbyklės) nėra išimtis. Vienas svarbiausių namų apyvokos prietaisų vis labiau tobulėja ir skalbimą paverčia ne tik greitu procesu, tačiau ir itin malonia vartotojo patirtimi.

REKLAMA

Jau nebestebina platus įvairių skalbimo režimų pasirinkimas, leidžiantis įvairius audinius išlaikyti aukštos kokybės bei patvarius ilgą laiką. Taip pat kone kiekviena šiuolaikinė skalbimo mašina turi džiovinimo funkciją, integruotą pačiame prietaise arba montuojamą atskirai. Tad kurios funkcijos, galinčios pagerinti vartotojo patirtį bei skalbimo kokybę, tačiau vis dar plačiai neatrastos, yra verčiausios dėmesio perkant naują skalbyklę?

Rinkitės šeštos ar aukštesnės serijos skalbykles - kuo didesniu skaičiumi pažymėti prietaisų modeliai, tuo funkcionalesni bei išmanesni jie yra. Dėl individualių specifikų konsultuokitės su pardavėju, ir nepamirškite pirkti tik iš gerai žinomų bei puikią reputaciją turinčių platintojų.

REKLAMA
REKLAMA

Išmanioji skalbyklės integracija

Nors šiuolaikinės skalbimo mašinos vis dar negali veikti kaip atskiri išmanieji įrenginiai, naujausius jų modelius nėra sudėtinga sujungti su išmaniosiomis programėlėmis. Jų dėka nesunku reguliuoti skalbyklę nuotoliniu būdu - tai išties naudinga funkcija skubantiems ar daug laiko praleidžiantiems ne namie, tačiau tuo pačiu norintiems visuomet turėti ką tik išskalbtų drabužių. Be to, galėsite sekti skalbimo procesą ar laiku aptikti gedimus bei būdus juos sutvarkyti.

REKLAMA

Automatinis skalbimo priemonių dozavimas

Tikriausiai ne kartą esate susidūrę su dilema, kiek skalbimo priemonės ar minkštiklio reikėtų sunaudoti vienam skalbimui. Šią užduotį apsunkina ir skirtingas skalbiamų drabužių kiekis, jų medžiaga, dydis bei kiti aspektai. Tačiau naujausios kartos skalbyklėse integruotos automatinio dozavimo sistemos tai puikiai išsprendžia. Nuo šiol technologijos padės nustatyti tikslų reikalingų priemonių kiekį kiekvienam skalbimui - tiesiog paspauskite mygtuką ir daugiau niekuo nesirūpinkite.

REKLAMA
REKLAMA

Skalbimo kokybės automatizavimas

Tačiau skalbimo priemonių dozavimas - anaiptol ne vienintelė funkcija, pakelsianti skalbimo kokybę į kitą lygį. Išmaniųjų technologijų dėka savo skalbyklėje galite turėti 4D skalbimo sistemą, užtikrinsiančią nepriekaištingą vandens bei skalbimo priemonių pasiskirstymą net ir esant dideliam skalbinių kiekiui. Taip pat galite naudoti dvigubą skalbimą: skirtingų medžiagų (pavyzdžiui, itin plonų bei itin storų audinių) drabužiai skalbiami skirtinguose būgnuose, tad puikią kokybę užtikrinsite žymiai ekonomiškiau. Na, o bet kokio tipo dėmėms ar alergenams galite pasitelkti tam skirtas sistemas: pasitarkite su konsultantu ar pardavėju.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Energiją taupančios technologijos

Aktualu sutaupyti kaštų, skirtų elektrai bei vandeniui, o taip pat ir užtikrinti tvarų skalbyklės naudojimą, leisiantį džiaugtis kokybišku prietaisu žymiai ilgiau. Nemažai šiuolaikinių skalbyklių užtikrina tylų veikimą bei itin mažą vibracijos kiekį. Be to, naujos technologijos padeda išvengti kieto vandens problemos, gadinančios tiek skalbyklę, tiek pačius drabužius - AQUA ENERGIE technologija padeda kietą vandenį paversti minkštu ir prailginti prietaiso bei mėgstamų aprangos detalių naudojimo laiką. 

Patikima apsauga nuo vaikų

Kone kiekvienas buitinis prietaisas tampa puikiu patobulinimu namų ūkio priežiūrai, tačiau svarbu nepamiršti, kad netinkamas naudojimas gali tapti itin pavojingu. Ši taisyklė dažniausiai taikoma vaikams, tad skalbyklės apsauga tiek nuo jų, tiek jiems, tampa itin aktuali. Modernios skalbyklės turi išmaniosios spynos (SMART LOCK) funkcija - būtent ji padės išvengti nemalonių situacijų bei galvos skausmo saugant mylimus šeimos narius bei prietaisą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų