Žaidimų kūrėjų konferencijoje „GDC 2009“ anonsuota nauja interneto paslauga „OnLive“ ketina pakeisti kompiuterinių žaidimų ateitį, praneša IGN.

„OnLive“ kūrėjų teigimu norint pažaisti nebereikės diegti žaidimų į savo kompiuterį – jie bus laikomi ir leidžiami serveryje. Žaidėjo kompiuterio ekrane bus rodomas srautinis vaizdas, o žaidėjo valdymo komandos ir parinktys bus perduodamos į serverį. Tai suteiks galimybę net ir naujausius žaidimus žaisti palyginti senais kompiuteriais.

Vartotojai galės taip pat įsigyti ir specialų priedą, kuris „On Live“ vaizdą galės transliuoti televizoriaus ekrane.

Pranešama, kad norintys naudotis „On Live“ paslauga ir žaisti žaidimus 480p vaizdo režimu privalės turėti ne mažesnės nei 1,5 Mb/s spartos interneto ryšio kanalą. Didelės raiškos 720p vaizdo režimas reikalaus 5 Mb/s spartos. Teigiama, kad vaizdo srauto vėlinimas nebus didesnis nei 1 milisekundė.

„On Live“ galės naudotis „Windows“ ir „Macintosh“ kompiuterių vartotojai. Teigiama, kad naujoji paslauga turėtų sumažinti žaidimų piratavimą. Tokią iniciatyvą jau parėmė bendrovės EA, „Ubisoft“, „Take-Two“, „Atari“, „Eidos“, „Codemasters“, THQ ir „Warner Bros.“.

Bandomoji „On Live“ versija bus pateikta šią vasarą, o komercinę planuojama pristatyti šių metų pabaigoje.


Rašyti komentarą...
l
levas
2009-03-25 12:32:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
o jei uzlus inetas?
Atsakyti
0

2009-03-25 13:04:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na manau ne su zebra žaisti taip žaidimus :) o šeip labai įdomiai sugalvojo tik įdomu ar jų serveriai nelagins jei visi tarkim crysis žais :D jei gerai išvystys šią paslaugą ir užtikrins nepriekaištingą kokybę (to dažniausei niekada nebūna) tuomet tikrai pradėsiu mokėti už žaidimus ;)
Atsakyti
0

w
wc
2009-03-25 13:50:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku, labai jau ilgai CSS istaliuojasi ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų