Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Brangieji, priziurekime ir saugokime savo vaikus.
neseniai baigiau gimnazija-puikiai zinau keik paaugliai praleidzia laiko vien prie knygu besiruosdami atsiskaitymams.siaubas !
Pirmiausia reikai keisti svietimo sistema !
mokslai lietuvoje dabar taip apkrauna mokinius jog paaugliai priversti iki isnaktu sedeti prie knygu !
geriusia yra miegoti tiek kad atsikėlęs jaustumeisi žvalus
matau, nesugebi suprasti, kas parašyta. O gal nori išbandyti tai praktiškai, tada be galo buko klausimo neužduosi.
paauglių depresija taip pat skatina irmiegamajam neišjungti bevielio ryšio/elektronikos šedevrai,kurie elektromagnetiniais laukais išbalansuoja serotonino-melatoninno balansą ir sukelia įvairias ligas.Pasiskaitykit internete: kaip žmogų veikia elektromagnetiniai laukai J. Grigas.
Depresija,nemiga, galvos skausmai pirmoj vietoj
Depresija,nemiga, galvos skausmai pirmoj vietoj
psichotronikai, gal neishsimiegijai?
o miego perteklius skatina augima ir masturbacija
Norėčiau atlikti bandymus su tuo asilu, kuris šitą nesąmonę parašė: trikdyčiau miegą jam taip, kaip man trikdo 15 metų kasnakt mažiausiai 2-3 kartus pertraukia miegą ir neleidžia užmigti po valandą. Žvėrim taptum, visas depresijas pamirštum (joms sukelti yra atskira programa, veikiama kitaip).
Miego trūkumas skatina paauglių depresiją