Kompiuterių apsaugos sistemos „Norton“ kūrėja kompanija „Symantec“ paskaičiavo, kad pasauliniai kibernetiniai nusikaltimai kasmet padaro žalos už 114 mlrd. JAV dolerių, skelbia naujienų portalas „Reuters“.

Kompanijos pateiktoje ataskaitoje „The Norton Cybercrime Report 2011“ teigiama, kad praėjusiais metais nuo kibernetinių nusikaltimų nukentėjo 431 mln. suaugusių žmonių. Kibernetinių nusikaltimų padaryta žala viršija marihuanos, kokaino ir heroino juodąsias rinkas bendrai sudėjus.

„Per paskutinius 12 mėnesių nuo kibernetinių nusikaltimų nukentėjo tris kartus daugiau apklaustų suaugusių žmonių nei nuo įprastų nusikaltimų, – teigė vyriausiasis „Norton“ kibernetinio saugumo patarėjas Adamas Palmeris. – Kiek mažiau nei trečdalis apklaustųjų teigė, kad labiau tikėtina, jog kitais metais jie taps kibernetinių nusikaltimų aukomis, o ne nukentės nuo įprastų nusikaltėlių.“

Tyrimo metu taip pat buvo nustatyta, kad labiausiai tikėtinomis kibernetinių nusikaltimų aukomis yra 18-31 metų amžiaus grupės vyrai, kurie naudojasi internetu savo mobiliuosiuose telefonuose.


Rašyti komentarą...
N
Nuolatinis Skaitytojas
2011-09-08 19:09:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo toliau, tuo dazniau pastebiu, kad balsas.lt portalo naujienas raso visiskai kompetentingi asmenys, naujienos skelbiamos atmestinai, kai kuriu net naujienomis pavadinti negalima, nes straipsniai yra keliu sakiniu, su viena iliustracija. Kas liecia si straipsni, nezinau su kuria viena masto autorius, taciau manau, kad negalima net lyginti kibernetiniu nusikaltimu, kurie atnesa materialinius nuostolius aukoms, su narkotiku prekyba, kuri prazudo zmoniu gyvenimus, sugriauna seimas, bei uzkrauna gyvenimo nasta narkomanu artimiesiems.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų