iPhone patys siųs informaciją apie nelincezijuotas programas ir pažeidėją. Jau dabar apie pusę aparatatų Rusijoje Apple standartais yra nulaužti. Ekspertai tikisi, kad masinio atjungimo nebus, rašoma gazeta.ru.

Tačiau pažeistiems aparatams nebus taikomos garantijos,  nutraukiamas tech. palaikymas.

Registruota technologija įgalina iPhone ar naujos kartos iPad atpažinti savo savininko išvaizdą, balsą ar net širdies plakimą. Įvedus šiuos duomenis, aparatas įsibrovimo atveju iš karto gali siųsti signalą, kad juo naudojasi neautorizuotas asmuo. Apple inžinieriams gali būti bus pranešta ir apie konkrečius veiksmus, tokius kaip ryšio operatoriaus ar  SIM kortelės keitimas.

Programa numato galimybę SMS žinute ar elektroniniu paštu pranešti savininkui apie nesankcionuotą naudojimasi aparatu. Apple galės apriboti funkcijas arba užblokuoti aparatą.

Pranešama, kad prietaisas galės pranešti kompanijai ir duomenis apie nusikaltėlį: atsiųsti frontaline kamera darytą jo foto, rodyti jo buvimo vietą.

Ekspertai tikisi, kad šios „žiaurios" priemonės nebus taikomos visuotinai. Tokie veiksmi nenaudingi kompanijai ir gali būti nuostolingi.


Rašyti komentarą...
B
Bebenciukas
2010-08-24 15:31:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir kas? Tie, kurie sugebejo nulauzti, tai ir ta sekimo sistema sumastys kaip nulauzt
Atsakyti
0

b
bu
2010-08-24 15:47:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu tai, kad nepaisant to - vistiek daug kas naudosis tuo telefonu.
Atsakyti
0

V
Vytas to Bebenciukas
2010-08-24 17:45:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man atrodo pigiau ir paprasciau iseis naujos kartos noske nusipirkt kurios jau sias ar kitais metais pasirodys ir bus dar daugiau sudniekiu prideta, nei per visus galus viska nulauzinet tam ipuke.
Ir isvis apple jei galvoja, kad jiem galima daryt kaip microsoft daro tai jau gali galvot is naujo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų