Rašyti komentarą...
O nereikėjo ( kaip šunims loti ) tai nebūtu įsitraukusi į karą nieko nepadarysi kaip visur seimas pats pirmas su Lanzbergiu priešakyje pabėgs į Ameriką , o vargšai darbo žmonės liks žūti dėl kažkieno ( lojimo ) nereikėjo siutinti ( drakoną ) ir viskas būtu gerai : kaip Kinija, Siaudo Arabija , Iranas
Jei jos susivienis kartu su Rusija pasauliui chana , o ypačl Amerikai ir Lietuvai.
Lietuvos politinė kolicija būti politikais yra nesubrendusi - kaip mažas vaikas isinori saldainio čia ir dabar --taip politinė valdančioji kolicija norėjo greito politinio rezultato su baltarusija su ukraina ir rusija ,kada tai neįvyko pradėjo ieškoti mamytės ir tėvelio kuris bus geresnis kuris nupirks didesnį saldainį ---tai dabar Lietuvoje tą turime ką turime politinį ekonominį labai apičiulptą saldainį
Nereikia tų romanų apie nieką ir apie "strateginę klaidą" - atvirkščiai, tai buvo treniruotė ir vakarų pajėgumo kariauti tyrimas. Mato būtent jų nepasirengimą, nes tai yra kap. pasaulio savybė - ne vieningumas, tarpusavio nesutarimai bet kuriais klausimais, nieku negali būti užtikrintas. Pažadus dalija kaip apsvaigę nuo narkotikų - išsiblaivę viską pamiršta, pav. Vokietija. Ką vienas vadovas pažada, kitas nebūna net girdėjęs, nėra tęstinumo. Tų trūkumų neturi socialistinės orientacijos šalys, pav. Kuba - jos nesugebėjo okupuoti net JAV, o apie Kiniją nėra ko ir kalbėti, ji buvo engiama Anglų kol buvo karalystė, dabar jiems ta Anglija būtų juokingai menka.
Kada nustosit gąsdint žmones , kiršint kam čia naudinga ? Ka slepiat po tais gąsdinimais ? Nėra Europoj tokios šalies kur žmonės būtu taip gąsdinami priešinami ir niekinami. Nebežino valdžiažmogiai kaip tyčiotis nes jeigu net prezidentas kuris turėtu tauta telkt ir vienyt ja skaldo vadindamas žmones ,,vatinukais' ne visi tokie žmonės jei koks vienas atsiranda o ju būna visada tai nereiška kad visi tokie. Neburnok it ant žmoniu papūte žandus išriebėjot labai nuo gero gyvenimo. Šlykščiai atrodot teisuoliai.
Tyku aplink Lietuvą tikrai nebus. Tuoj visų rūšių kacapai invalidai, burliokai pensinykai (frontovykai - veteranai ir senės) bei spaliukai - Volodios anūkai pradės šturmuoti Lietuvos sieną. Visi bėgs nuo caro Chuilo paskelbtos visuotinės mobilizacijos.
@Vasileuskas Lietuviai tuoj neš ,,muila'' iš Lietuvos nes europoj prisipirko namu , būtu ir nieko čia neliks. Nesvaikit.
Draugas Stalinas sakė: „Yra žmogus - yra problema, nėra žmogaus - nėra problemos“. Sunaikinkime nafyg tuos putinoidinius moskovitus ir nebus jokių problemų.
Žvalgyba nerimauja, bijo, nieko nedaro
Žvalgyba nerimauja, bijo, nieko nedaro
Reikia provokatorius iš Lietuvos išsiųsti į kubą.
Dėl visko kalti tik vatnikai. Vatnikas - toks padaras be tevynės, garbės, kad ir kur begyventų vis tiek šaukiasi tų iškrypusių vatinių vertybių. Vatnikas būtinai gyvena ES, Nato šalyje, Amerikoje ir tose šalyse kelia neramumus, eina į protestus prieš valdžią, ragina ją nuversti, buriasi į tokių pat degradų būrį ir dalyvauja visuose įmanomuose antivalstybinėse veiklose, sedi kitokių vertybių šalyse, bet juose reikalauja vatinių sovietiniu. Tokie šlovina ruzija, nes ji dvasinga, tobula, sąžininga ir kitokia -inga, bet jokiais būdais nesineždina į ta savo išsvajotąją ir nuostabią ru. Parazituoja ES šalyse, kaip erkės, šaukiasi bunkerinio degenerato ir ES šalyse nori rušiškų paniatkių, bei valdymo, į civilizuotas šalis kviečiasi ru, vietoje to, kad patys išvyktų į savo svajonių šalį ir ten garbintų tą teroristą, galėtų laisvai puoštis ta Z žopos raide, koloradkėm. ES šalys skirtos civilizuotiems žmonėms, o ne vatiniams zombiams, kurie nori teroristų valdymo. Visus vatas deportuoti į jų ta ligonių šalį ir tegu ten degraduoja. Nėra didesnių iškrypelių už vatnikus, kurie gyvena šalyse, kurių nekenčia, joms kenkia, žiūri tas vatines melo žinias, mato aplink nacius, satanistus, biocheminius ES sukurtus uodus ir kt.tos ligotos šalies paskliestus kliedesius.
ruzija ligota šalis vien pagal tai, kad jei rusas myli savo ru, šlovina savo šalį, tai jis patriotas, dvasingas ir tobulas. Bet jei ES pilietis šlovina savo šalį, kurioje gyvena, tai jis ruzams tampa naciku, satanistu ir dar bala žino kuo. Jie ligoniai, ne vietai orkams normaliose šalyse, žmonės nori taikos ir ramybės, laisvai gyventi, bet kai yra tokia šyza kaimynė visoms jų kamyninėms šalims nėra ramybės.
Taikos.
Ramybės.
Meilės.Saulės.
Džiaugsmo.
Reikia visam pasauliui
Šiam straipsniui komentavimas
Šiam straipsniui komentavimas
yra išjungtas. Valinkite nx tv3 skaitytojai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų