Rašyti komentarą...
Apsaugoja nuo visko tik ne pievos,kaip keičia savo nuomones atsakingi žmonės už žmogaus sveikata,iškerta medžius išleidžia pinigus,o tada jau atsaminga žolė,iškur jus antžmogiai imatės,visa gyvenima šienavo o dabar jau nereikia mat pinigus nebus kaip pasisavint,ypač Šimašiui.
Iš kur meras gaus tiek ožkų žolei nugraužt? Be to,jos netinka.Ne karvės,ir ne avys, kurios tvarkingai plotą nuskuta.Ožkos renkasi augalus, po jų lieka kuokštai styrot augalų,kurių nemėgsta.Čia,aišku,juokelis su tom ožkom.Bet stebina sprendimas palikinėt pievų plotus su ataugančiais krūmokšniais.Tai šabakštynų ir tikrų džiunglių darymas,atrodys apleistai,ir jokio estetinio pasigėrėjimo nekels.Galima aišku leist užaugt tiem gamtos pasodintiem krūmam, bet tarp jų reikia palikt tarpus. Ir kad negoštų vieni kitų,ir takeliam formuot.Ir neleist jiem žolėse skęst,o apšienaut apie juos.Mokyklose botanikos net nežinau ar yra mokoma.Kokius laukinės gamtos krūmus pažįsta šiuolaikiniai vaikai.? Idėja_ sukurti laukinių augalų parką.bet be pavojaus dėl erkių.Vadinasi,tarp krūmų tarpai turi būt šienaujami
@Aš Parkuose labai gerai,kur palei takus abipus miško juosta yra valoma nuo krūmokšnių, paliekami tik medžiai,ir jų šakos aukštai.Švarinti plotai gražu.Erkės veisiasi ne tik aukštoj žolėj, jos ir ant krūmų sėdi.Riešutaujant gali įsisegt į galvą.
Pinigus paplūdimiui tiik ištaškė,nes kuras smėliui privežt gi kainavo, jį pakraut atvežt vairuotojui sumokėt irgi , pačio smėlio gal ir už dyką kokiam karjere prikapstė,Aišku, niekas atsakomybės už kvailus sprendimus nepareikalavo.O dabar, kur medikų balsas dėl erkių ligų platinimo?
Valdžia taupo pinigus, ar juos išpustė kažkam kitam, kad nebeliko normaliam gerbūviui palaikyti.Prikūrė teorijų apie biologinę įvairovę, nu kam jinai reikalinga mieste,jeigu toje įvairovėje knibžda erkės, susargdinančios žmogų iki neįgalumo.Pridarė pavojingų sveikatai ir net gyvybei zonų mieste, kas yra nusikalstama.Šimašius tą savo prigalvotą biologinę įvairovę iškelia aukščiau žmogaus sveikatos.Antra dideliausia kvailystė po paplūdimio darymo centrinėj miesto aikštėj...
Pabandytų ūkininkas ar šiaip pievos ploto savininkas nešienaut vasarą pievų ,sulauktų baudos kelių šimtų,niekam kaimo vietovės pievų biologinė įvairovė neįdomi.Dvigubi standartai kaimui ir miestui
Rusijoje irgi tvarus šienavimas. Panašiai, kaip Krasnodare, tvariai nešienauja visada. Rupinasi gamta, - taip vadinama betvarkė. Nepjaukite žolės prie Seimo ir Prezidentūros. Ir prie Vilniaus savivaldybės galima piktžolės palikti. Bus dar gražiau.
Na,ką isrinkome,tą ir turime . Gal per sekančius rinkimus žmones galvos ką rinkti,o ne bile kas, ”svarbu ne Zuokas”
Daugelis vairuotojų pakraupę, ypač apsisukimo vietose gatvėse visiškai nebesimato atvažiuojančių mašinų per tas nešienautas žoles. Tokio absurdo, kvailumo, bukumo nesu mačiusi, tokie sprendimai nešienauti kelių zonose yra apgailėtini ir kelia klausimų, kiek to sveiko proto pas kai kuriuos valdžios atstovus apskritai yra. Pikta žiauriai.
„Tvarus“ šienavimas pasireiškia žaliųjų erdvių nešienavimu siekiant išsaugoti biologinę įvairovę. OK, tad pagal tokią logiką tegul jie sau taiko tvarią intymią higieną kuri siekiant išsaugoti biologinę įvairovę taip pat apimtų tam tikrų zonų nešienavimą
kai paprastas zmogus nesienauja savo zoles, tai laikoma apleistu sklypu ir iskart bauduojama, kai savivaldybes nesienauja, tai viskas gerai;)) erkem veistis miesto centre pats tas :)
Į viršų