Žmonės įniršę - visuomenė suskaldyta

, , Publikuota 2009.10.12 10:57

vladas lukosevicius 2009-12-18 09:06:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
SIS LAISKAS ISSIUNTINETAS I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES.
As Vladas Lukosevicius, kreipiuosi i visas uzsienio atstovybes su pagalbos prasymu. Pries mane ir mano vaikus jau 10 metu vykdomas valstybinis teroras, kuri organizavo ALGIRDAS KATKUS, buves LRS nacionalinio saugumo ir ginibos komiteto pirmininkas. Jo nurodimu buvo organizuoti 3 pasikesinimai nuzuditi mane, 1999m., 2003m., ir 2008m. (po visu siu pasikesinimu buvai operuotas). Pries mano 3 mazamecius vaikus buvo organizuoti nusikaltimai, jiems nekarta buvo grasinama susidorojimu. Del visu siu nusikaltimu as nekarta kreipiausi i LRGP, i LRS zmogaus teisiu komiteta, i LRS vaiko teisiu kontroliere, kreipiausi ir i LR seimo narius, bet jokiu priemoniu nebuvo imtasi. As kreipiausi i LR Prezidenta V. Adamku su pareiskimu, kuriame isvardinau aukstu valstybes pareigunu nusikaltimus ir pateikiau irodymus, bet tyrimai nebuvo atlikti. Su panasiu skundu as kreipiausi ir i LR Prezidente D. Grybauskaite, bet tyrimai nepradeti. AS SAVO SKUNDUOSE ISVARDINAU AUKSTU VALSTYBES PAREIGUNU NUSIKALTIMUS, UZ KURIUOS JIE BUVO PAAUKSTINTI PAREIGOSE, JEI TAI SMEISTAS JIE TUREJO PILNA TEISE KREIPTIS I TEISMA, BET NE VIENAS NESIKREIPE, TIK BUVO ORGANIZUOTI UZPUOLIMAI.
Neseniai Lietuvoje nuskambejes pedofilijos skandalas, kai D. Kedis negalejo apginti 4 metuku prievartaujamo vaiko, tai maza dalis nusikaltimu kuriuos nebaudziamai vygdo iskrypeliai, sadistai Lietuvoje . Lietuvoje as kreipiausi i visus laikrascius ir televizijas, man buvo pazadeta, kad paviesins mano pateiktus faktus su visais irodymais, bet viskas buvo uzciaupta. Tik po visu kreipimusi pasikartodavo uzpuolimai, kuriuos prokurorai uzciaupdavo. As kreipiausi, kad buciau iskviestas liudininku saugumiecio Paciuno nuzudymo byloje, kuris buvo ismestas per langa Breste, po sio kreipimosi buvau uzpultas su peiliu, as suspejau prisidengti su ranka nuo peilio, po operacijos nevaldau 4 kaires rankos pirstu. Prokurorai tai traktavo kaip nedideli chuliganizma. As turiu surinkes daug irodymu apie 3 teiseju nusikaltimus, su siais irodymais kreipiausi i LRGP, bet tyrimus atsisake atlikti. Jei imanoma, isplatinti sia medziaga demokratinese salyse busiu dekingas, gal tik po to Lietuvoje kas nors pasikeis. AS KREIPIUOSI I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES SU PAGALBOS PRASYMU, NES MAN IR MANO 3 MAZAMECIAM VAIKAM GRESIA RIMTAS PAVOJUS. VLADAS LUKOSEVICIUS. Vilnius. Tel. 867704339
   ATSAKYTI
Mia 2009-11-10 20:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsargiai su komentarais- situacija paini, klausai vienos puses vienaip, kitos kitaip. o apie kedi kaip apie simboli, didvyri -absurdas. visu pirma tai 5 metu vaiko paerodymai-juos itakoti gali bet kas, plius or vaiku paciu fantazijos- reik tik pamesti jiems... ir viena karta toks herojus gali apsilankyti pas jus- nes jo vaikas gali pasakyti kad sitas dede ar teta ji muse ar kt. ir ka jus pasakytumet? tai tik vaiko kalba- gerai jeigu tevai bus protingi kurie myledami vaika sugebes suprasti kad cia vaikas ir aiskinsis situacija, o jei rekaus reikalaus ir su ginklu tvarka darys... o taip atsitikti gali. darebe kolegoms - kurie sake jei mano vaika, vaikui as... ir as taip, as pritariu jam, sakiau- o jei jums tai, jei kito vaikas i jus ka sakytumet- palauk cia vaiko kalba- taip ir butu, nes cia ne mano vaikas pasake.
labai daug klaustuku yra tiek is vienos puses tiek is kitos. as pati nei vienos puses nei kitos nei palaikau, bet ir kaltinti neskubu, nes jeigu is pradziu as buvau daugiau vaiko giminiu, tevo puseja, tai kuo toliau tuo llabaiau man iskyla klausimu, klaustuku. jog jus remetes vien vaiko parodymais- ir teisininkai puikiai zinote tai, turite ir praktikos ir jusu kolegos turi- taikas tada, kame reikalas kas slypi- o slypi daugiau...
tas pats kedys budamas 29 suauges vyras vede jau nescia sesiolikmete, tai jis pats turejo santykiu su 15-16 metu mergina... ir dar edaugiau butu galima
bet esme, kad taip buvo padaryta klaidu, bet cia ir byla nepaprasta, paprasciausios bylos del smulkiu vagysciu kiek tesiamos o cia tai... ir ekspertizes ir bylos papildymai-visa tai laiko reikalauja, papildomo darbo. ir jeigu butu taip kad uztenka vaiko parodymu, ar kad ir fakto jog vaikas tvirkinamas ir kad jis parode stai sitas- ir viskas sodina, tai cia visi atsidurtume uz grotu, nes jeigu ir buvo toks faktas tai svarbu isiaiskinti kas tai padare. seime sedi komisaija ir tai nesugeba laiku isvadu pateikti, o cia tai ne seime dokumentus skaityti... legviausiai paskui kazka apklatinti
mano kaimynui taip buvo, kai zmona su juo skyresi, ir del turto dalybu nesutarus su vyru- pareiskima parase del mergaites tvirkinimo, kad vyras tvirkino dukra, mergaite primoke ir mergaite kalbejo ka reikejo kalbeti- patikekit vargsas zmogelis kiek kentejo ir sulaikytas buvo, kol pagaliau isiaiskino kad motina primoke mergaite- tai buvo dekui turejai kuri saziningai ir kompetetingai dirbo ir psichologams. zmogus iskentejo... ir kiek pasmerkimo ir paniekos sulauke, o nuplauti tokia geda ...

taip kad kedys ir pats nera sventas ir uz jo dar kazkas slypi, gal net juo naudojasi. tiek viena tiek kita puse turi ka slepti.
   ATSAKYTI
666 2009-10-17 21:09:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
@gh

visu 100% pritariu - kuo greiciau i uzsieni - tuo geriau !!   ATSAKYTI
a 2009-10-17 08:57:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
zurnalistai turi darbo galu gale    ATSAKYTI
Pikasas 2009-10-12 17:38:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nedrįsčiau teigti, kad apie besivystantį skandalą dėl mažamečių nieko nežinojo ir jokių konkrečių veiksmų neatliko Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Vertėtų pasiaiškinti ar tokio pobūdžio informacija jos nepasiekė dėl prezidentūros darbuotojų aplaidumo, ar ji buvo informaciją gavusį ir ką nors įpareigojusį ištirti situaciją. Tai būtų jos kompetencijos ribose.

Kaip teko skaityti internete, į Prezidentūrą buvo kreiptasi SEPTYNIS kartus TOKIA EIGA:

1.Pirmą laišką su skundu D.Kedys išsiuntė registruotu laišku šių metų liepos 21-jąją.
2. Po to rugjūčio 5 dieną L.Kedienė sūnaus prašymu atvyko į Vilnių ir asmeniškai įteikė Prezidento kanceliarijai sūnaus pareiškimą ir kompaktinę plokštelę su penkerių metų anūkės pasakojimu apie esą patirtą seksualinį prievartavimą.
3. L.Kedienė teigė, kad ji buvo susitikusi su Prezidento kanceliarijos darbuotoja ir kalbėjosi su ja. Moteris atsisakė priimti plokštelę, o D.Kedžio prašymą pasiliko. Jame buvo pašoma padėti apginti D.Kedžio dukters teises.
4. Rugpjūčio 10-ąją D.Kedys prezidentei dar kartą išsiuntė savo pareiškimą su kompaktine plokštele registruotu paštu. Kaunietis prašė bendradarbiaujant su vaiko teisių kontrolierės įstaiga imtis priemonių dėl Violetos Naruševičienės teisių apribojimo į savo dukterį, kuri esą irgi buvo seksualiai prievartaujama. Moteris buvo nušauta Kaune spalio 5 dieną. Pareiškime taip pat buvo įvardijami 5 asmenys, kurie kalti dėl mažamečių mergaičių - D.Kedžio dukters ir jos pusseserės, V.Naruševičienės dukters, prievartavimo.
5. Rugjūčio 20 dieną D.Kedys asmeniškai nuvežė dar vieną pareiškimą ir užregistravo Prezidento kanceliarijoje. Be kita ko jame buvo prašoma imtis priemonių, kad iš Vilniaus apygardos prokuratūros būtų grąžinta į Generalinę prokuratūrą jai neteisėtai perduota byla. Taip pat prezidentė buvo prašoma imtis priemonių, kad būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį bausmę už mažamečio asmens prievartavimą.
6. Dar vieną savo prašymą D.Kedys registravo Prezidentės kanceliarijoje rugpjūčio 24-ąją. Jis prašė prezidentės kreiptis į Seimą dėl pritarimo atleisti generalinį prokurorą, esą vilkinusį tyrimą.
7. Rugsėjo 29 dieną išsiųstas prašymas registruotu paštu pakartojo tą patį prašymą.
8. Paskutinis D.Kedžio laiškas prezidentei išsiųstas spalio 5 dieną, kai buvo nušauti teisėjas Jonas Furmanavičius ir jo draugės sesuo Violeta Naruševičienė. Paskutinį D.Kedžio laišką užregistravo ir išsiuntė jo sesuo teisėja Neringa Venckienė išvykdama į Molėtus, kur turėjo vykti teisėjų mokymai. Žinią apie savo kolegos J.Furmanavičiaus nužudymą moteris išgirdo jau kelionėje. D.Kedžio advokatas Aidas Venckus, N.Venckienės vyras, pasakojo, kad šį laišką žudynių Kaune išvakarėse brolio prašymu parašė pati N.Venckienė.

Prezidentės atstovas spaudai Linas Balsys sakė, kad pirmadienį iš ryto pas prezidentę atvyksta generalinis prokuroras ir susitikimo metu bus išsiaiškinta, kokie D.Kedžio laiškai buvo gauti Prezidentūroje ir kiek jų kur persiųsta.

Anksčiau L.Balsys yra skelbęs, kad prezidentė negavo D.Kedžio laiško, išsiųsto žudynių Kaune dieną.    ATSAKYTI
taip 2009-10-12 17:17:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kedys- simbolis.Simbolis vargso LT piliecio, besibeldziancio i uzdarytas teisingumo duris, kurios visda buvo uzdarytos-ir sovietmeciu, ir nepriklausomybes metais.Tesingumo nera musu salyje, todel ir as uz Kedi.Ne kaip uz asmenybe(nepazystu), o kaip uz simboli.   ATSAKYTI
2009-10-12 17:09:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kedžio skandalas dirbtinis, siekiant nuslėpti žiniasklaidos, sekso mafijos ir kai kurių politikų bendradarbiavimą tvirkinant vaikus.
Dar vasarą Kauno ir valinsko aferistai, surengę neva psichotronikų susitikimą, į jį privilioję psichotroninio ginklo auką ir įkurdinę kelis provokatrorius, srtengėsi išsiaiškinti, kad yra daroma, ar galima išviešinti, dėl ko ilgus metus taikomas psichotroninis ginklas (ir mind control). Psichotroninis ginklas- rtai žmogaus organizmo bioprocesų - absoliučiai visų - reguliavimas). Kai užsieniečiui pasakiau, kas yra daroma, kodėl, ko siekiama (faktiškai siekiama valdyti moters psichiką ir kūną taip, kad tiktų darbui viešnamyje), valinskiniai (kiek supratau, kad tai Diniaus ir Sacharuko parinktos žmogystos, bent jau iš Kauno ir Vilniaus), suprato, kad negali skelbti savo darbų: tariamo žmogaus teisių gynimo, suklastotos bylos, gal dar net ne vienos (man telieka spėlioti, dėl ko - vieni mėto užuominas, kad mane prostitute padarė, kiti - kad pedofile), dėl kurios ar kurių ir taikomas psichotronins ginklas ir žalojama fizinė ir psichinė sveikata. Kiek mano kreiptasi į prokuratūrą, Seimą, policiją, premjerą Brazauską, - absoliutus nulis. Rašyta į spaudą, tačiau žiniasklaidininkai buvo nupirkti anksčiau.
Nelaikau Kedžio didvyriu - gali būti, kad Furmanavičius turėjo atvežti būtent suklastotas bylas, kuriose leista prievartauti mano psichiką, o Kauno mafijai, seksualiai tvirkinančiai vaikus, tai turėjo labai nepatikti. Kaip vaikus tvirkina, mačiau ir savo mokykloje, mokiniai privalėjo duoti man atkirtį už rašymus internete prieš moterų vertimą preke, jų diskriminavimą darbe, požiūrio į moterį kaip sekso žaisliuką kritikavimą.
Labai užkliuvo kažkieno komentaras internete apie Garliavoje veikusį viešnamį, į kurį buvo verbuojamos 6-8 klasių mokinės, nes sutenerių, viešnamio laikytojų advokatas buvo Kedžio svainis, labai sėkmingai reiškęsis toje byloje. Įdomu, kodėl niekas neprisimena tos bylos ir nepasako viešnamio laikytojų vardų. Man nepaprastai įdomu, kokį pelningą verslą suka tas proftechninę baigęs tėvelis, mėgstantis fotografuotis nuoga krūtine.   ATSAKYTI
Žygeivis 2009-10-12 16:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuvių Tautos kantrybė ne begalinė. Anksčiau ar vėliau ji baigsis. Mūsų korumpuota "komunistiškai-kagėbistiškai-pederastinė" valdžia ir vadinamasis "elitas" tai labai gerai supranta, bet iki šiol vis dar vylėsi, kad tas momentas ateis dar ne greitai.

O dabar jau akivaizdu, kad Tauta jau gali pratrūkti. Juk ne be reikalo Kūris Jaunesnysis taip krato savo juodus gaurus ir drebančiu balsu bando kažką aiškinti apie tai, kaip gerai jis ir jo draugeliai apsiginkluos...   ATSAKYTI
Komentaras 2009-10-12 16:26:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
IŠ KOMENTARŲ PUSLAPIŲ: 186. PASKAITYKIT, žiauru 20: 28 10-11 IP: 78.57.101.69 xxxx (2009-10-11 17: 52) ta mergaite 8 m isnaudotos penkiametes pussesere, klaseje prie visus apsislapindavo ir prisikakodavo i kelnaites ne karta, mokytoja ja sutvarkydavo.. taciua mama vis ieskojo mokytojos darbe priekabiu, skirtingai nuo jos tevo, kuris vis kartodavo, kad mama umi ir konflitiska.. ir tas tevas db jau uzsienyje dirba o ta mergaite vogdavao ir siaip buvo visiskai skirtinga nuo visu tokio amziaus vaiku, gaila mergaites ji buvo isnaudojama kokius 4 metus jai nelaikydavo slapimo ir nelaikydavo ismatu kaip jus manote, kaip ji turejo jaustis, kai motina jos neleido i mokykla 4 men be gydytojo pazymos?? o jos niekas negina, kur ‘ istabiosios’ vaiku teisiu tarnybos???? ju kiap visada nera, kai riekai ginti vaikus, o ne ‘ sistema’ .. : ten rase man atrodo medike, pas kuria Narusevicene dazna mergate vezdavo atset del hemarojaus problemu.r ka ji pagrasino Narusevicene, tai si pareieske , kad tur labai stipru uznugari ir jei nenori darbo prarasti tegu nesikisa xxx (2009-10-11 17: 51) SKAITYTOJO KOMENTARAS: Del Uso akivaizdu, kad pedofilas… mano kolege yra ejusi manikiuro pas dabar nusauta Naruseviciene. Pas ja atejo sesuo (Stankunaite, Kedzio vaiko mama) ir sako citata: ” atsibodo man tas Usas..uzkniso jau…” nusauta sesuo atsake: ” nu pakentek, nesunku gi, juk tiek daug pinigu tau jis duoda” … kolege pagalvojo, kad prostitucija uzsiima, o paaiskejo stai kas… 185. ANONIMAS 20: 28 10-11 IP: 88.222.69.178 Zmones, tautieciai lietuviai!!! Sioj istorijoj buvau Didelis skeptikas, patikekit....Bet... Vakar snekejau su savo pensininke motina, kuri yra Orintos, vyresnes mergaites, kaimyne....Mergaite ateidavo i svecius ir viska pasakodavo...I mokykla vaiksto su pampersu..Zmones, tai yra Faktas!!!Nezinau, ar praleis sita mano komentara....As taip pat netikejau. Nesileiskit, kad tai pasimirstu, neleiskit, kad jums plautu smegenis!!! Laikykimes. Nesiimu spręsti kiek šie komentarai atitinka tikrovę, tačiau jei yra čia nors dalis tiesos - tai kraupu...   ATSAKYTI
nu ir va 2009-10-12 16:18:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paskaitai komentarus ir isitikini - zmones tikrai suskalde sis ivykis, vieni - uz, kiti - pries.   ATSAKYTI
Taip 2009-10-12 16:14:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
žmonės įniršę, bet visuomenė nesuskaldyta. Žmonės įniršę ant banditų, klasta užvaldžiusių valstybę ir suinteresuotų Lietuvos žlugimu. Šių banditų šaknys sovietiniame kolaborantiniame elite- kiekvienas prisidirbęs ir tautą smukdantis valdžios atstovas arba taip netolimoje praeityje buvo okupacinės sistemos talkininkas, arba yra šių talkininkų atžala, arba jų samdinys. Išvadoje žmonės įniršę ant homosovietikų.

Homosovietikai autoriteto neturėjo ir negali jo turėti. Kad ir kokius postus jie beužimtų, jie niekada nebus valstybė. Valstybė - mes visi, bet ne niekšų mažuma.

Visuomenė niršta. Ir tai tiesa. Ir tai labai gerai. Valdžioje esantiems banditams senai turėjo būti riesta. Kodėl nebuvo? Kodėl žmonės juos rinko? Atsakymas paprastas- sovietmečiu, per pusšimtį metų sugebėta tautiečius užhipnotizuoti. Deja- nė viena hipnozė nėra amžina...

Tomas Čyvas ir Justinas Augustas galėjo objektyviau, pilietiškiau rašyti, o ne grybauti į lankas. Bet koks grybavimas pilietiškumo tema tik didina psiaudoistorikų laurinavičių galimybes, ruošiant pakantumo banditizmui tautinėje savimonėje.    ATSAKYTI
Tadas 2009-10-12 15:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nebėkit prieš traukinį. Kantriai palaikykit pauzę. Būsit išmintingesni.   ATSAKYTI
Vilius Maurui 2009-10-12 15:17:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip suvienyta? Tavo paties teiginys priestarauja antrai sakinio pusei? O siaip - viskas cia teisingai parasyta. Tik be lozungu, kaip pas tave. Tik gal kiek per svelniai.   ATSAKYTI
to allex 2009-10-12 15:09:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tu pats bukas. Veselka ir grazulis straipsnyje neminimi.   ATSAKYTI
allex 2009-10-12 14:36:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taip, Veselka ir Gražulis kalčiausi šiame epizode. Tokių bukų žurnaliūgų dar negirdėjau...
   ATSAKYTI
jojo 2009-10-12 14:25:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Račkauskas neslepia pasigėrėjimo Kedžiu :,,Kedys- režtingas,teisybes siekiantias vyras "   ATSAKYTI
Hi 2009-10-12 14:01:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Autoriui - valstybes autoritetas ne dugne o isplauke sudu ir dvokia ( elementari fizika ) Teks kaskam nugreibt - kartu su autoritetu . Tik beda ta kad Sudas naturalu - o siuo atveju valstybes autoritetas prismaukytas ir netik analiniu .    ATSAKYTI
Hi 2009-10-12 13:58:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Faktas tas kad Lietuvos tautai kubiliaus annalinis patinka - O kad Kedys nusprende peedofilus isaudyt - Nuskambejo kaip dievo prakeiksmas visai tautai . Ir staiga is teisines visuomenes visi virto pedofilais ( ilgai tai slepe matyt net nuo savo artimuju ) . Grazumelis - lietuva - pedofilu ir isgamu tauta . Tfu dvokia ir slykstu net rasyt - Tikrai neskaitykit net .    ATSAKYTI
Mauras 2009-10-12 13:18:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
antraštė be ryšio - visuomenė suvienyta, susiskaldymas tik tame, kad vieni pateisina Kedžio priemones, kiti ne.

Sakote " valstybės autoritetui ir teisingumo sistemai ši istorija sudavė skaudų smūgį"? Smūgį ši sistema sau sudavė pati, tada, kai įtikėjo, kad jos vykdomas teisėtvarkos procesas gali numuilinti teisingumą.   ATSAKYTI
kur gi ne, suskalde 2009-10-12 13:09:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nereikia demagogijos. ne suskalde, bet klanu valstybes pilieti pazadino is letargo.   ATSAKYTI
REKLAMA

TV3 Rekomenduoja

REKLAMA

TV3 PROGRAMA

Taip pat žiūrėkite:
REKLAMA

TV3.LT DRAUGAI

partner nameGjensidige draudimas
partner namepaskolų bankas
partner namesveiki produktai
partner name vaistinė internete
partner namenaujausios mados internete
partner name gipso kartono plokštės
REKLAMA
REKLAMA

Top 10

DIENOS
SAVAITĖS
MĖNESIO
Į viršų